Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Zmena Cenníka služieb Skylink pre Slovenskú republiku

01.02.2022   |   Programová


Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej a internetovej platformy Skylink, M7 Group, informuje o zmene Cenníka služieb Skylink pre Slovenskú republiku s účinnosťou od 1. 4. 2022.

1. 4. 2022 vstúpi do platnosti nový Cenník služieb Skylink. K zmene dôjde len pri najnižšom balíčku Mini a dvoch prémiových balíčkoch CS a Film Europe. Platby za ostatné služby Skylinku zostávajú bez zmien.

Nová cena balíčka Mini bude 6,90 € mesačne, a to pri úhrade platobnými metódami SIPO alebo Inkaso z účtu, prípadne pri opakovanej platbe kartou, alebo 82,80 € ročne pri jednorazovej platbe. Dochádza tiež k úprave cien dvoch doplnkových balíčkov: CS za 7,10 € mesačne/85,20 € ročne a Film Europe za 7,20 € mesačne/86,40 € ročne.

Neustále pracujeme na zlepšovaní služieb pre našich zákazníkov. V roku 2021 sme programovú ponuku obohatili o 10 staníc, z toho 6 v HD kvalite. Za pripomienku určite stojí športová stanica JOJ Šport HD a RTVS Šport HD. Záleží nám na tom, aby naši zákazníci mali vždy niečo navyše. Preto nás teší, že už viac ako dva roky rozširujeme obsah programu Skylink 7, vďaka ktorému majú naši zákazníci možnosť sledovať zaujímavé filmy a seriály, ktoré inde nenájdu,“ hovorí Jaromír Glisník, člen predstavenstva M7 Group. „Nezabúdame ani na službu Skylink Live TV, ktorú majú všetci satelitní zákazníci zahrnutú v cene svojho predplatného. Jej videotéku sme v minulom roku rozšírili o 400 hodín nových programov. Vo zvyšovaní kvality služieb budeme pokračovať aj v tomto roku. Aj napriek optimalizácii stále rastúcich nákladov sme však nútení prikročiť k zmenám niektorých cien,“ dodáva.

Kompletný cenník platný od 1. 4. 2022 nájdete tu.

 

V prípadoch, keď súčasná úhrada balíčkov Mini, CS a Film Europe pokrýva obdobie dlhšie ako do 1. 4. 2022, nastáva účinnosť zmeny Cenníka až prvým dňom nasledujúcim po už predplatenom období. V prípadoch pravidelnej úhrady balíčkov prostredníctvom platobnej metódy SIPO/Inkaso z účtu bude nová suma pokrývajúca predplatné balíčkov na mesiac apríl prvýkrát predpísaná v mesiaci marec. Dátum splatnosti aktuálneho predplatného si možno overiť na www.skylink.sk v sekcii Overenie služieb na karte.

Všetci zákazníci Skylinku budú o zmene cenníka písomne informovaní minimálne jeden mesiac pred nadobudnutím jej účinnosti. Ak so zmenou ceny nebudú súhlasiť, majú právo ku dňu účinnosti zmeny alebo kedykoľvek v budúcnosti nepredĺžiť predplatné alebo od zmluvy bez sankcií odstúpiť.

PR M7 Group

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905