Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Prelaďte si maďarské programy a TV8 HD

25.11.2021   |   Technická

Dovoľujeme si Vás informovať o preladení stanice TV8 HD a ďalších vybraných maďarských televíznych staníc. Prelaďte si prosím tieto programy čo najskôr.

Od 25. 11. nájdu zákazníci Skylinku sedem maďarských programov a TV8 HD na nových technických parametroch. Pre väčšinu klientov Skylinku to nepredstavuje žiadnu komplikáciu. Ich certifikovaný prijímač (Skylink READY) totiž vysielacie parametre aktualizuje automaticky, a to vďaka funkcii automatického ladenia a usporiadania programov (FastScan). Tí, ktorí FastScan nepoužívajú, si ich môžu naladiť manuálne s použitím nižšie uvedených parametrov.

Odporúčame naladiť programy čo najskôr, najlepšie však do 8. 12., keď by malo byť súbežné vysielanie s pôvodnými parametrami ukončené.
Našim klientom sa snažíme manuálne ladenie čo najviac zjednodušiť, a preto sme pre nich pripravili sekciu Ako naladiť televízne programy na satelitnom prijímači, kde nájdu pre správne naladenie satelitného prijímača všetko potrebné.

V nasledujúcej tabuľke je uvedený zoznam všetkých programov, ktorých sa dané zmeny týkajú, a to vrátane nových parametrov pre naladenie.

Programy

Satelit Astra

Kmitočet (MHz)

Polarizácia

FEC

Symb. rýchl.

Norma

Pilot

TV8 HD 23,5°E

12 109

Horizontálna 2/3

29 900

DVB-S2/8PSK OFF

Sorozat+, Mozi+, Nick Jr Hungary, Nickelodeon Hungary, Slager TV, Muzsika TV, Zenebutik                                         

23,5°E 11 788 Vertikálna 2/3

29 900

DVB-S2/8PSK OFF

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905