Kultový ľudožrút sa vracia

  • Filmy a seriály
  • Autor Jan Komár
  • Foto AMX

Neukojiteľný apetít ženie geniálneho zločinca Hannibala Lectera po celej Európe. Tretia séria populárneho seriálu opäť ponúkne temné rozprávanie o nepekných veciach.

Po šokujúcich udalostiach z konca druhej série je Hannibal (Mads Mikkelsen) na úteku. Na potulkách Európou ho sprevádza psychiatrička Bedelia Du Maurier (Gillian Anderson). Geniálny zločinec sa síce vybavil novou identitou, jeho chorobný apetít a túžba po ľudskom mäse ho bohužiaľ neopúšťa. Mimochodom, uvedomili ste si niekedy, že jeho meno je nápadne podobné slovu „kanibal“?     
 
Kto sa raz dôverne stretne s doktorom Lecterom, býva polapený v temnej sieti jeho charizmy. Rovnako ako vo filmových pokračovaniach, aj tu sa postavy policajtov snažia ľudožrúta chytiť na vlastnú päsť a ich lov sa stáva celoživotnou obsesiou. A tak niet divu, že sa opäť skrížia životné cesty Willa (Hugh Dancy), Jacka (Laurence Fishburne) a Alany (Caroline Dhavernas), ktorých poznáme z predchádzajúcich sérií.
 
V druhej polovici novej série sa Jack bude snažiť presvedčiť večne labilného Willa, aby použil svoj detektívny talent a pomohol mu odstrániť novú hrozbu – sériového vraha, ktorý si za korisť vyberá celé rodiny. Novinári síce novú beštiu prekrstili na Zúbkovú vílu, samotný zločinec si však hovorí inak – Červený drak. Neľútostný súboj donúti Willa, aby hľadal rady u svojho dávneho parťáka – Hannibala Lectera.

 

. . . 

Podrobnejšie informácie o filme, vrátane fotogalérií a traileru nájdete v magazínovej verziu pre tablety, mobily alebo čítačke pre PC a Mac.

Hannibal

St 19. 08. 2015
Uvidíte na AXN súčasť balíčkov Flexi 7 a Multi

Réžia Vincenzo Natali

Scénár Bryan Fuller, Thomas Harris

Herci Mads Mikkelsen, Hugh Dancy, Laurence Fishburne, Caroline Dhavernas, Gillian Anderson, Tao Okamoto

Dĺžka 45 min.

magazin-265x238px-HDprijimac-SK-2.gif Stiahnite si magazín Skylink TV do svojich tabletov, mobilov a novo aj do PC a Macov.Google playApp StorePC a Mac