Pre deti

Denver – Posledný dinosaurus

Denver – Posledný dinosaurus

Domáci maznáčik oživí život každej rodiny. Je jedno, či máte mačku, psa, akváriové rybičky alebo papagája.

Hlavné je, že sa deti nenudia a majú svojho obľúbeného kamaráta doma. Ale čo keby váš maznáčik nemal huňatú srsť, chodil po dvoch a bol zelený? Čo by to tak asi mohlo byť? Harry už vie, pretože práve on má doma dinosaura! V animovanom seriáli Denver – Posledný dinosaurus chodí tento roztomilý „pravekáč“ všade s Harrym a správajú sa skôr ako bratia než ako pán a jeho maznáčik. Denver je jednoducho taký milý a zábavný dinosaurus, že podobného kamoša by chcel mať doma asi každý. Okrem Harryho trávi Denver všetok čas s ďalšími kamarátmi – hlavne s Charlotte, ktorá má svoj vlastný blog, a s Danom, ktorý túži byť superhrdinom (preto má na hlave vždy šatku, ktorá sa v sekunde premení na originálnu superhrdinskú masku). Táto partička sa neustále niekde potuluje a zažíva jedno dobrodružstvo za druhým. Občas je to celkom napínavé, to keď napríklad objavia záhadnú debnu, v ktorej je ukryté dinosaurie vajíčko… Že by Denver nebol jediný a posledný dinosaurus na Zemi? Presvedčiť sa budete musieť sami.

Seriál s rovnakým názvom bežal na televíznych obrazovkách už na konci 80. rokov. Mal však oveľa dobrodružnejšie ladenie a sledovali ho aj staršie deti. Nová verzia je určená skôr deťom vekovo okolo prvej triedy a tomu zodpovedajú aj príbehy. Každá epizóda je zameraná hlavne na zábavu, trochu poučenia, ale predovšetkým dáva dôraz na priateľstvo. Malí diváci by tak mali hravou formou spoznávať svet a učiť sa spoločne s Denverom, ktorý je tak trochu malé trdlo a všetko mu ešte nejde.

Denver – Posledný dinosaurus

Pre deti
Foto Minimax
Minimax utorok 19. 11. Moj TV program Satelitná televízia: Flexi 10, Kombi, Komplet, Multi a Smart Internetová televízia: Kombi, Multi a Smart

Kompletný magazín s množstvom ďalších článkov nájdete voľne k stiahnutiu na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC