Hudba a lifestyle

Vražedný producent zomrel

MTV Europe CZ – hudba

Doslova. Phil Spector, hudobný producent takých hviezd, ako The Beatles, Tina Turner alebo Leonard Cohen, vydýchol naposledy. Vo väzení, kde sedel za vraždu.

Svetu veľa dal a veľa vzal. Hovorilo sa o ňom ako o inovátorovi rocku a sám John Lennon ho nazval najväčším hudobným producentom všetkých čias. Lenže bol tiež známy svojou násilnosťou k ženám, ako po psychickej, tak po fyzickej stránke. Raz to prehnal a svoju milú, ktorou v tom čase bola herečka Lana Clarkson, zastrelil. Od roku 2009 si tak v kalifornskom väzení odpykával trest, do ktorého konca zostávalo ešte sedem rokov. Na slobodu by sa dostal v zhruba deväťdesiatich rokoch, nebyť komplikácií spojených s covidom, ktoré ho premohli. Či je to strata, alebo nie, nechávame na vás. Ak si ale chcete pustiť jeho hudbu, vzhľadom na jeho široké pôsobenie sa môžete staviť, že na niektorej z hudobných televízií Skylinku, sa iste objaví.

MTV Europe CZ

Hudba a lifestyle
Foto Profimedia.cz
MTV Europe CZ streda 3. 2. Moj TV program Satelitná televízia: Kombi+, Kombi+ Apple TV+, Komplet, Mini, Multi, Premium a Smart

Kompletný magazín s množstvom ďalších článkov nájdete voľne k stiahnutiu na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC