Dokument

Stratené kráľovstvá Strednej Ameriky

Dokument Stratené kráľovstvá Strednej Ameriky
Skylink Live TV

Sledujte na Viasat History HD na Skylink Live TV Sledovať

Spoznajte dávno stratené kráľovstvá Strednej Ameriky a vydajte sa s doktorom Jagom Cooperom do ríše tajuplných Olmékov alebo za Taínmi z karibských ostrovov.

Dr. Jago Cooper sa tentokrát vydáva do oblasti Strednej Ameriky, aby skúmal miestne civilizácie. Je to prostredie úžasne rôznorodé – od rajských ostrovov cez džungle dažďových pralesov až po vyprahnuté púšte. Starodávni ľudia tu postavili chrámy na úpätí sopiek aj rozľahlé citadely, z ktorých už dnes ostali len ruiny. V očakávanom pokračovaní Stratených kráľovstiev Strednej Ameriky sa zoznámite s menej známymi, ale nemenej úchvatnými stredoamerickými civilizáciami. Dozviete sa, ako žili Olmékovia v Mexiku, Taíni z oblasti Veľkých Antíl alebo Chiriquí na Kostarike. Jago vyzdvihne najväčšie úspechy týchto zabudnutých kultúr a vysvetlí, prečo každá z nich nakoniec zanikla.

Stratené kráľovstvá Strednej Ameriky

Dokument
Foto Viasat History
Viasat History HD pondelok 24. 2. Moj TV program Satelitná televízia: Kombi+, Kombi+ Apple TV+, Komplet, Multi, Premium a Smart Internetová televízia: Kombi+, Kombi+ Apple TV+, Kombi+ HBO, Multi, Premium a Smart

Kompletný magazín s množstvom ďalších článkov nájdete voľne k stiahnutiu na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC