Dokument

Neviditeľné mestá Talianska

Neviditeľné mestá Talianska
Skylink Live TV

Sledujte na Viasat History HD na Skylink Live TV Sledovať

Taliansko, to je výborná pizza, delikátne cestoviny, temperament a nádherné pláže. Ale nezabúdajme v horúcom lete ani na skvostné historické mestá.

Nový seriál vás zavedie na tie najkrajšie, ale tiež možno najtajomnejšie miesta Talianska. Aspoň prostredníctvom televíznych obrazoviek môžete prežiť také súkromné Prázdniny v Ríme, len s tou výnimkou, že do Ríma sa tentoraz nepozriete. Charizmatický historik, doktor Michael Scott, vám totiž ukáže nemenej krásne a nemenej svetoznáme mestá.

Na západnom pobreží navštívite Neapol, v ktorom sú zachované pamiatky z rôznych období a ktorý je malou skrumážou stredomorských kultúr. Vo vnútrozemí preskúmate Florenciu, mesto doslova prešpikované kultúrou a pamätihodnosťami. Kto niečo v umení znamenal, aspoň chvíľu tu pobýval.

A putovanie zakončíte v perle východného pobrežia, v Benátkach. S pomocou moderných technológií, 3D skenovania, CGI aj dronov vás zavedie na miesta, ktoré často nepoznajú ani sami Taliani. Stále je čo objavovať a možno sa pre vás seriál stane aj inšpiráciou na zaujímavú dovolenku.

Neviditeľné mestá Talianska

Dokument
Foto Viasat History
Viasat History HD pondelok 16. 7. Moj TV program Satelitná televízia: Kombi+, Kombi+ Apple TV+, Komplet, Mini, Multi, Premium a Smart Internetová televízia: Kombi+, Kombi+ Apple TV+, Kombi+ HBO, Mini, Multi, Premium a Smart

Kompletný magazín s množstvom ďalších článkov nájdete voľne k stiahnutiu na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC