Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Voľné vysielanie programu HBO3

18.04.2018   |   Programová


Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group informuje o voľnom vysielaní programu HBO3 na tri dni.
 

Od soboty, 21. 4. 6:00 do utorka, 24. 4. 2018 6:00 sa môžu zákazníci Skylinku tešiť na voľné vysielanie filmového programu HBO3, ktorý ponúka to najlepšie zo súčasnej seriálovej a filmovej tvorby.

Vďaka voľnému vysielaniu si diváci budú môcť vychutnať exkluzívny obsah programu HBO3. Z filmovej tvorby spomenieme thriller The Circle s Emmou Watson a Tomom Hanksom alebo film Zlato, kde exceluje Matthew McConaughey. Seriálových fanúšikov poteší premiéra druhej série úspešného sci-fi seriálu Westworld.   

Ambiciózny a veľmi nápaditý dramatický seriál Westworld povyšuje predstavu o dobrodružstve a hľadaní vzrušujúcich zážitkov na úplne novú, nebezpečnú úroveň. Vo futuristickom zábavnom parku známom ako Westworld sa skupina robotických "hostiteľov" odchýli od precízne naplánovaných scenárov vypracovaných ich programátormi a začne vykazovať znepokojivé vzorce abnormálneho chovania. Premiérový diel môžu diváci vidieť v pondelok 23. 4. od 21:00.


Technické parametre pre naladenie HBO3:

Satelit:                                   Astra 23,5°E
Kmitočet:                              12 090 MHz
Polarizácia:                           Vertikálna
FEC:                                        2/3
Symbolová rýchlosť:          29 900 kS/s
Norma:                                   DVB-S2/8PSK
Pilot:                                        OFF
Pozícia vo FastScan           77

Programy sú vysielané v kompresnom formáte MPEG-4, pre ich príjem je teda potrebný HD satelitný prijímač (najlepšie s certifikátom Skylink READY).

PR M7 Group S.A. 

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905