Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Cartoon Network - nový program v ponuke Skylinku

28.02.2018   |   Programová


Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group informuje o zaradení detského programu Cartoon Network do ponuky Skylinku.

Od 1. 3. 2018 sa programová ponuka Skylinku opäť rozšíri o ďalší detský program – do platených balíčkov Flexi 10, Multi, Kombi a Komplet pribudne nový detský program Cartoon Network.

Program Cartoon Network je nabitý zábavnými a dobrodružnými seriálmi plnými humoru a akcie, ktoré rozvíjajú detskú fantáziu. Deti všetkých vekových kategórií sa môžu tešiť na animované seriály ako Gumballov úžasný svet, Steven Universe či akčné dobrodružné seriály Raketové holky, Ben 10 a Teen Titans Go! Aprílovou novinkou bude súťažná relácia Ben 10: Výzva, ktorej účastníci môžu spoločne s hlavným hrdinom Benom plniť zaujímavé úlohy aj otestovať svoje znalosti seriálu.


Technické parametre pre naladenie Cartoon Network:

Satelit:                                   Astra 23,5°E
Kmitočet:                              11 934 MHz
Polarizácia:                           Vertikálna
FEC:                                        3/4
Symbolová rýchlosť:           27 500 kS/s
Norma:                                   DVB-S2/8PSK
Pilot:                                        ON
Pozícia vo FastScan           168
 

Program je vysielaný v kompresnom formáte MPEG-4, pre príjem programu je teda potrebný HD satelitný prijímač (najlepšie s certifikátom Skylink READY).O Cartoon Network

Cartoon Network, spadajúca pod spoločnosť Turner, sa zameriava prostredníctvom svojich zábavných a dobrodružných seriálov predovšetkým na chlapcov, ale zároveň oslovuje aj dievčatá. Program a jednotlivé seriály prezentujú zábavné témy a humor, priateľstvo, predstavivosť či akcie a dobrodružstvá. Cartoon Network je cielený na chlapcov a dievčatá vo veku 6 až 12 rokov, u ktorých sa snažia podporiť ich vlastnú osobnosť prostredníctvom bohatého zábavného a globálne úspešného televízneho obsahu. Programová skladba zahŕňa obľúbené komediálne animované seriály ako Gumballov úžasný svet, Čas na dobrodružstvá, Normálka, Clarence, Steven Universe  a Uncle Grandpa či akčné dobrodružné seriály ako Raketové holky, Ben 10 a Teen Titans Go!

Cartoon Network ponúka, od svojho uvedenia ako celoeurópsky televízny kanál v roku 1993, lokalizovaný obsah pre celú Európu, Blízky východ a Afriku, kde je dostupný v 19 jazykoch a vo viac ako 142 miliónoch domácnostiach v 70 krajinách. Cartoon Network priaznivcom prináša obsah tiež prostredníctvom cenami ovenčenej internetovej stránky prístupnej aj z mobilných zariadení, množstvo hier, videí, licencovaných hračiek a ďalších produktov. Cartoon Network je značkou, ktorú vlastní spoločnosť Turner, spadajúca pod Time Warner.

 

PR M7 Group S.A. 

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905