Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

AMCNI CE predĺžilo dlhodobú Zmluvu s M7 Group

27.02.2018   |   Programová


Jeden z najväčších európskych prevádzkovateľov platenej televízie a operátor česko-slovenskej satelitnej platformy, spoločnosť M7 Group a významný medzinárodný prevádzkovateľ televíznych staníc AMC Networks International – Central and Northern Europe sa dohodli na predĺžení zmluvy.

Nová zmluva, ktorá platí od 1. marca 2018, umožňuje zákazníkom satelitnej platformy Skylink v Českej republike a na Slovensku naďalej využívať kompletné portfólio ôsmich televíznych staníc z ponuky AMCNI CNE.

Dohoda zahŕňa predĺženie vysielacej zmluvy pre stanice AMC, Film+, Sport 1 HD, Sport 2 HD, Minimax, JimJam, TV Paprika a Spektrum HD. Skvelou správou pre divákov je presun obľúbenej dokumentárnej stanice Spektrum HD od 1. marca do programového balíčka Multi, vďaka čomu ju bude môcť sledovať ešte viac zákazníkov ako doteraz.

Teší nás, že programy AMC Networks zostávajú v ponuke Skylinku. Navyše, vďaka novým podmienkam sme mohli začať pracovať aj na zaradení týchto programov do našej internetovej televízie, Skylink Live TV.“ hovorí Jaromír Glisník, člen predstavenstva M7 Group S.A.

"Táto dohoda je ďalším významným medzníkom v našom dlhodobom vzťahu so spoločnosťou M7 Group. Sme presvedčení, že si diváci Skylinku určite užijú kvalitný a jedinečný obsah, ktorý naše portfólio filmových, seriálových, športových, zábavno-vzdelávacích a detských staníc ponúka,“ hovorí Balázs Hajós, VP of Affiliate Sales v AMC Networks International – Central and Northern Europe.

Stanice z portfólia AMCNI CNE predstavia túto jar výnimočnú ponuku exkluzívneho obsahu. Na staniciach Sport1 a Sport2 odštartuje nová sezóna Formule 1 a na stanici AMC sa môžu diváci tešiť na premiéru zbrusu nového hororového seriálu The Terror alebo už 4. sezónu zombie série Fear the Walking Dead.

Filmová stanica Film+ ponúkne širokú ponuku oceňovaných filmov ako Šindlerov zoznam alebo Predčítač, najmenší diváci sa môžu tešiť na stanicu Minimax  na nové premiérové seriály zo štúdia DreamWorks a na fanúšikov dokumentárnych programov čaká na stanici Spektrum HD napríklad úžasná a vysoko hodnotená séria Zázračná planéta 2 od Davida Attenborougha.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905