Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Travelxp HD – nový program v ponuke Skylinku

05.02.2018   |   Programová


Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group informuje o zaradení nového programu o cestovaní – Travelxp HD.

5. 2. 2018 zaradil Skylink do svojej ponuky nový dokumentárny program zameraný na cestovanie – Travelxp HD. Program bude náhradou za súčasný program History Channel HD, ktorého vysielanie v Skylinku týmto dňom končí.

Travelxp HD prináša tie najzaujímavejšie cestopisné a lifestylové programy z takmer päťdesiatich krajín sveta, a to bez výnimky vlastnej produkcie. Kanál bude plne lokalizovaný do češtiny a pre záujemcov zostane k dispozícii aj originálna anglická zvuková stopa.

„Spustením Travelxp HD reagujeme na dopyt divákov po stanici, ktorá sa plne venuje cestovaniu,“ vysvetľuje Bill Wijdeveld, viceprezident spoločnosti M7 Group. „V iných častiach sveta si tento kanál už získal veľkú obľúbenosť, a my sa tešíme na spoluprácu na európskych trhoch.“

Travelxp HD bude dostupný všetkým zákazníkom Skylinku v rámci programových balíčkov Smart, Flexi 7, Multi, Kombi a Komplet.

Parametre pre naladenie programu Travelxp HD:

Satelit:                                   Astra 23,5°E
Kmitočet:                              12 109 MHz
Polarizácia:                           Horizontálna
FEC:                                        3/4
Symbolová rýchlosť:           27 500 kS/s
Norma:                                   DVB-S2/8PSK
Rozlíšenie:                             HD
Kompresný formát:             MPEG-4
Pozícia vo FastScan           131
 

Upozornenie!
Rovnako ako všetky ostatné novo zaraďované programy Skylinku, ani Travelxp HD už nebude dostupný na dekódovacích kartách Irdeto ICE v móde CryptoWorks – pre zákazníkov Skylinku to znamená, že im tento program nemusí fungovať, pokiaľ pre príjem satelitnej televízie Skylink stále používajú nevhodný satelitný prijímač (dekódovací modul) bez označenia Skylink READY. Vzhľadom k tomu, že na trhu existuje veľké množstvo najrôznejších typov satelitných prijímačov (dekódovacích modulov), odporúčame v tomto prípade kontaktovať predajcu satelitnej techniky, a to najlepšie toho, u ktorého si zákazník kúpil svoj súčasný satelitný prijímač. Jedine odborný predajca dokáže posúdiť, podľa konkrétneho typu prijímača (modulu), či je možné nahrať aktuálnu verziu obslužného programu alebo je nutné zadovážiť si nový prijímač (modul) s označením Skylink READY. V tomto prípade však nie je účelné kontaktovať Zákaznícky servis Skylinku – naši operátori zákazníkovi odporučia návštevu odborného predajcu satelitnej techniky.


PR M7 Group S.A. 

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905