Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

TV WAR a Óčko Gold – nové programy v ponuke Skylinku

05.09.2017   |   Programová


Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group informuje o zaradení nového programu TV WAR a spustení nekódovaného českého hudobného programu Óčko Gold.
 

TV WAR

Od 5. 9. 2017 je zákazníkom Skylinku dostupná promo slučku nového dokumentárneho programu – TV WAR, ktorého ostrý štart je naplánovaný na 3. 10. 2017.

Už z názvu tohto programu vyplýva, že sa jedná o program zameraný na boje a vojny. Priaznivci tohto žánru sa môžu tešiť na dokumenty o minulých aj súčasných bitkách a vojnách, armádach a všetkých ich zložkách – letectve, námorníctve, pechote a špeciálnych jednotkách, zbraniach minulosti, súčasnosti a budúcnosti, špionáži, slovenskej a českej armáde, terorizmu, konšpiračných teóriách, UFO a hrozieb z vesmíru.

Plný názov programu je TV WAR svet vojen a je to jediná takto špecializovaná televízia nie len v Slovenskej republike, ale v celej Európe! Zákazníkom Skylinku bude tento program dostupný dvadsaťštyri hodín denne v slovenskom a českom jazyku, a to v rámci programového balíčku Smart. Spočiatku však bude v rámci promo vysielania dostupná aj zákazníkom so základným balíčkom Digital.

Parametre pre naladenie programu TV WAR:

Satelit:                                  Astra 23,5°E
Kmitočet:                             12 070 MHz
Polarizácia:                          Horizontálna
FEC:                                       3/4
Symbolová rýchlosť:         27 500 kS/s
Norma:                                  DVB-S
Rozlíšenie                             SD
Kompresný formát:            MPEG-4
Pozícia vo FastScan          56
 

Pre príjem programov vysielaných vo formáte MPEG-4, je nutný HD satelitný prijímač (najlepšie s označením Skylink READY).

 

Óčko Gold

V minulom týždni začal na satelite vysielať aj ďalší hudobný program Óčko Gold, ktorý sa zameriava na najväčšie hity od 60. až 90. rokov a hity prvej dekády nového storočia.

Program je nekódovaný, takže je dostupný všetkým zákazníkom Skylinku zo satelitu 23,5°E (Kmitočet 12 363 MHz; Polarizácia Vertikálna, FEC 3/4, Symbolová rýchlosť 29 500 kS/s, Norma DVB-S2/8PSK, Pilot ON).

 

PR M7 Group S.A. 

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905