Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Skylink Live TV a nový satelitný prijímač Samsung EVO-S

30.09.2016   |   Technická

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group, informuje o zahájení maloobchodného predaja nového hybridného satelitného prijímača Samsung EVO-S.
 

Nadväzujeme na TS zo dňa 12. 9. 2016,  v ktorej sme informovali o spustení novej služby pre zákazníkov Skylinku – Skylink Live TV, vďaka ktorej môžu sledovať vybrané programy aj na iných zariadeniach v domácnosti, prehrávať programy spätne z archívu alebo sledovať filmy z videopožičovne Banaxi.

7. 10. 2016 sa navyše do maloobchodného predaja dostane tiež nový HD satelitný prijímač Samsung EVO-S. Tento hybridný prijímač, ktorý pre Skylink vyvinula firma Samsung, je určený všetkým novým aj súčasným zákazníkom Skylinku, ktorí plánujú kúpu HD satelitného prijímača a okrem sledovania satelitnej televízie chcú tiež naplno využiť nové funkcie a možnosti služby Skylink Live TV. Prijímač umožňuje zároveň sledovať a nahrávať až dva ďalšie programy, používať mobilný telefón či tablet ako inteligentný ovládač, ľubovolne striedať zariadenia pri sledovaní programov, prerušovať a spúšťať vysielanie bez straty deja alebo získavať viac informácií vďaka rozšírenému programovému sprievodcovi.
 

Podrobné informácie o satelitnom prijímači Samsung EVO-S nájdete tu.


Zároveň informujeme zákazníkov Skylinku, že dňa 29.9.2016 bola vydaná aktualizovaná verzia aplikácie Skylink Live TV (3.6), ktorá prináša ďalšie vylepšenie služby – vyššie rozlíšenie obrazu pri sledovaní živých streamov aj programov prehrávaných z archívu, plnú podporu prehliadačov Google Chrome, Mozzilla Firefox a Internet Explorer a podporu prehliadača Safari s plug-inom Microsoft Silverlight. Používanie tejto aktualizovanej verzie aplikácie je nevyhnutné predovšetkým pre majiteľov nových prijímačov Samsung EVO-S, pretože s pôvodnou verziou aplikácie by jednotlivé zariadenia pri používaní služby Skylink Live TV nemuseli pracovať korektne.


PR M7 Group S.A.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905