Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Niektoré programy Skylinku zmenia svoje vysielacie parametre – ZATIAĽ NEPRELAĎUJTE!

12.03.2019   |   Technická


Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group informuje o zmene parametrov vysielania niektorých programov.

V minulom roku satelitná televízia Skylink inovovala svoje vysielacie technológie. Pre dosiahnutie maximálnej efektivity satelitnej distribúcie dochádza občas k zmene vysielacích parametrov niektorých programov. Aj v nasledujúcom období začnú niektoré programy Skylinku súbežne vysielať na nových pozíciách s novými parametrami.

Pretože k týmto zmenám bude dochádzať postupne, a to od 12. 3 do 25. 3. 2019, upozorňujeme zákazníkov Skylinku, aby zatiaľ NEPRELAĎOVALI a počkali až do 25. 3. 2019, kedy budeme o všetkých zmenách podrobne informovať v ďalšej tlačovej správe a prostredníctvom všetkých komunikačných kanálov.

Pre väčšinu zákazníkov Skylinku nebudú tieto technické zmeny predstavovať žiadne komplikácie. Ich certifikovaný prijímač (Skylink READY) totiž vysielacie parametre aktualizuje automaticky, a to vďaka funkcii FastScan. Manuálne bude potrebné naladiť dané programy len na prijímačoch bez funkcie FastScan. 

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905