Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Televize Seznam – nový program v slovenskej ponuke Skylinku

28.01.2019   |   Programová


Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group informuje o zaradení programu Televize Seznam aj do slovenskej ponuky.

Od 28. 1. 2019 sa programová ponuka Skylinku na Slovensku rozšíri o ďalší program – Televize Seznam. Rovnako ako v ČR, kde začal vysielať už v januári 2018, bude aj na Slovensku k dispozícii všetkým zákazníkom Skylinku –  v rámci programového balíčka Digital.

Televize Seznam ponúka kvalitné informácie a zábavu a stavia na autorskom, originálnom obsahu od známych českých tvorcov. Diváci sú denne informovaní o najzásadnejších českých i svetových udalostiach. Program sa venuje kauzám, ktoré hýbu spoločnosťou a predstavuje zaujímavé osobnosti zo sveta politiky, ekonomiky, kultúry, športu a ďalších oblastí. Televize Seznam ale myslí aj na zábavu, a to prostredníctvom programov o životnom štýle a seriálov z produkcie Stream.cz.


Parametre pre naladenie programu Televize Seznam:

Satelit:                                    Astra 23,5°E
Kmitočet:                               12 070 MHz
Polarizácia:                            Horizontálna
FEC:                                         3/4
Symbolová rýchlosť:           27 500 kS/s
Norma:                                    DVB-S
Rozlíšenie                               HD
Kompresný formát:             MPEG-4
Pozícia vo FastScan            20


Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1