Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Zmena Cenníka Skylink od 1. 3. 2019

22.01.2019   |   Technická


1. 3. 2019 vstupuje do platnosti nový Cenník služieb Skylink. Zmeny sa týkajú len výšky predplatného programového balíčka Smart. Nová cena balíčka Smart je 9,90 /mesiac.

K úprave ceny balíčka Smart sme pristúpili až po 3 rokoch. Od tejto doby sa programová ponuka rozšírila o 14 HD programov a všetci predplatitelia získali navyše možnosť sledovať svoje programy aj cez internet prostredníctvom služby Skylink Live TV vrátane 7-dňového archívu a rozsiahlej videotéky, a to až na 4 zariadeniach súčasne.

Kompletný cenník platný od 1. 3. 2019 na stiahnutie nájdete tu.

V prípadoch, keď súčasné predplatné balíčka Smart pokrýva obdobie dlhšie ako do 1. 3. 2019, nová cena nadobúda účinnosť až prvým dňom nasledujúcim po už predplatenom období.

V prípadoch pravidelnej úhrady balíčka Smart prostredníctvom platobnej metódy SIPO a Inkaso z účtu bude nová suma pokrývajúca predplatné na mesiac marec prvýkrát predpísaná v mesiaci február.

Dátum splatnosti balíčka Smart si môžete overiť na www.skylink.sk v sekcii Overenie služieb na karte.

Zákazníci, ktorí so zmenou ceny nesúhlasia, majú právo ku dňu účinnosti zmeny nepredĺžiť predplatné alebo od zmluvy bez sankcií odstúpiť.
 

PR M7 Group S.A.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905