Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Ďalšie programy v Skylink Live TV

07.06.2018   |   Technická
Programová


Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group informuje o zaradení ďalších programov do služby Skylink Live TV.
 

Radi by sme Vás informovali o zaradení ďalších 7 atraktívnych programov do služby Skylink Live TV, a to od 31. mája 2018.

Predplatiteľom balíčka Smart tak pribudli 2 programy – Film+ a Minimax a v Skylink Live TV majú prístup už k 32 programom. Predplatiteľom balíčka Multi, Kombi a Komplet pribudlo navyše ešte ďalších 5 programov – AMC, Sport 1 HD, Sport 2 HD, Spektrum HD a Cartoon Network a v Skylink Live TV majú k dispozícii už 44 programov.

Vďaka rozšíreniu programovej ponuky si teraz príde na svoje skutočne každý! Športovým fanúšikom už neunikne jediný pretek Formuly 1, filmoví nadšenci uvidia všetky filmové trháky a neposedné deti jednoducho zabavia rozprávky.

 

PR Skylink


Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1