Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

CANAL+ Sport: predstavenie tímu, pripravované programy aj charitatívna spolupráca

30.06.2022   |   Programová


Nová sezóna anglickej Premier League odštartuje 5. augusta o 21.00 zápasom medzi tímami Crystal Palace a Arsenal. Vysielanie nového programu CANAL+ Sport, ktorý je nabitý prémiovým futbalovým obsahom, sa začne už o deň skôr. Tešiť sa môžete nielen na všetkých 380 zápasov vysielaných naživo, ale tiež na zápasové štúdiá, prémiové talkshow, športové magazíny, trefné hlášky komentátorských expertov a veľa ďalšieho.

Predstavenie časti tímu

„Za obsahovou stránkou nášho nového športového programu stojí skúsený tím českých a slovenských profesionálov. Nájdete tu známe mená futbalového sveta, ale aj mladých perspektívnych expertov, ktorí, ako veríme, vysielanie obohatia o nový a netradičný pohľad,“ hovorí Ladislav Řeháček, viceprezident spoločnosti CANAL+ Luxembourg pre Českú republiku a Slovensko.

Predstavujeme prvých 6 členov tímu CANAL+ Sport:

Jaromír Bosák
Rešpektovaný športový komentátor s tromi dekádami skúseností a zásobou nesmrteľných hlášok.

Matúš Lukáč
Veľmi obľúbený slovenský moderátor a veľký expert na Premier League.

Radoslav Kováč
Bývalý hráč West Hamu a futbalový expert pre zápasové štúdiá.

Jiří Hošek
Novinár, bývalý spravodajca vo Veľkej Británii a autor komentárov pre magazín Hattrick a server efotbal.cz.

Karel Häring
Bývalý futbalový expert denníka Sport a niekdajší šéfredaktor magazínu Football Club a teraz špecialista, editor a dramaturg programu CANAL+ Sport.

Karel Tvaroh
Bývalý hráč Sparty Praha a zástupca mladej generácie futbalových expertov, moderátor stanice CANAL+ Sport.

Programy
Program CANAL+ Sport ponúka nielen priame prenosy futbalových stretnutí, ale skutočne všetko, čo k futbalovej vášni patrí. Z originálnej produkcie programu CANAL+ Sport to budú zápasové štúdiá Match Time, týždňové talkshow so zaujímavými hosťami Premier Club a magazín venovaný virtuálnej hre Fantasy Premier League s názvom Fantasy Show. Všetky tieto programy budú natáčané v novovybudovaných priestoroch v Prahe. Chýbať nebudú ani magazíny vyrobené priamo Premier League, ktoré budú vysielané s českým alebo slovenským dabingom či v niektorých prípadoch v originálnom znení.

„Chceme prinášať ten najlepší divácky zážitok a nebojíme sa odchýliť od zabehaných štandardov. Tomu bude zodpovedať nielen formát, výber hostí a obsah jednotlivých programov, ale aj štúdiové prostredie, kde budeme natáčať,“ dodáva Ladislav Řeháček.

Podpora tímu Real TOP Praha a Branícke Euro
CANAL+ Sport chce rozdávať radosť aj mimo televíznej obrazovky. Sponzoruje charitatívne stretnutia tímu Real TOP Praha, zloženého z bývalých hráčov a známych osobností. Zápas sa uskutoční 9. júla v rámci futbalového turnaja Branícke Euro v juhočeských Braniciach a CANAL+ Sport na ňom bude mať stánok s relaxačnou zónou, autogramiádou, fotostenou, súťažami pre deti alebo fyziokútikom v spolupráci s UK FTVS Praha.

Súťaž
Aj keď sezóna štartuje „až“ o 5 týždňov, záujemcovia môžu súťažiť o polročné predplatné balíčka s programom CANAL+ Sport. Stačí správne odpovedať na otázku na webovej stránke www.canalplussport.sk.

Dostupnosť vysielania
V Českej republike aj na Slovensku bude CANAL+ Sport dostupný v ponuke Skylinku a freeSATu. Na Slovensku navyše tiež zákazníkom Orange, ktorí využívajú službu „Skylink TV pre Orange“. A je možné, že zoznam možností nie je konečný, ďalšie rokovania prebiehajú.


PR Canal+ Luxembourg S. à r.l.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905