Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Súťaž o televízor alebo PlayStation so seriálom Moscow Noir

31.05.2021   |   Programová
Súťaž pre všetkých zákazníkov Skylinku o televíziu alebo PlayStation s novým seriálom Moscow Noir.


Skylink pripravil k uvedeniu nového seriálu pre svojich zákazníkov súťaž o veľmi hodnotné ceny. Hlavnou výhrou je jedna TV LG UHD Smart, ďalšími cenami PlayStation 4 Slim 500 GB, tri tablety Samsung Galaxy Tab A 10.1 a ďalšia elektronika.

Stačí správne zodpovedať jednu súťažnú otázku, ktorá súvisí práve so seriálom Moscow Noir, a mať trochu šťastia pri žrebovaní. Zákazníci sa môžu zúčastniť na súťaži na webe www.skylink.sk/sutaz alebo na facebookovej stránke TU. Súťaž prebieha od pondelka 31. 5. do polnoci v piatok 4. 6. 2021.

Na stanici Skylink 7 bol v piatkovej premiére odvysielaný prvý diel thrilleru o investičnom bankárovi Moscow Noir, v ktorom sa nachádza aj odpoveď na súťažnú otázku. Všetky epizódy napínavého seriálu sú pre nedočkavých divákov pripravené už teraz v internetovej televízii Skylink Live TV, ktorú majú všetci zákazníci zadarmo k svojmu balíčku. Ostatní si ju môžu vyskúšať na 30 dní zadarmo na www.skylink.sk/vyskusaj a sledovať tak programy rôznych žánrov kdekoľvek a kedykoľvek.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905