Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Skylink Live TV bude dostupná aj na televízoroch Panasonic

20.09.2019   |   Technická


Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group informuje o uzavretí dohody s výrobcom televízorov Panasonic, vďaka ktorej bude služba Skylink Live TV dostupná aj na inteligentných televízoroch značky Panasonic.


Už v priebehu jesene 2019 bude služba Skylink Live TV zase o niečo dostupnejšia. Nová hybridná aplikácia pre inteligentné televízory vyvinutá spoločnosťou M7 sprístupní službu Skylink Live TV aj užívateľom televízorov Panasonic vybavených satelitným tunerom. Konkrétne pôjde o všetky modely OLED TV Panasonic od roku výroby 2019.

Zákazníci Skylinku tak budú môcť priamo na svojom televízore využívať všetky výhody kombinácie satelitnej* a internetovej televízie.  Získajú tak širokú ponuku hodnotných programov v brilantnej HD kvalite podľa svojho výberu a taktiež veľa interaktívnych funkcií, ako je sedemdňový archív, spustenie práve vysielaného programu od začiatku, pozastavenie práve vysielaného programu, prístup do videopožičovne filmov a seriálov, rozšírené EPG (elektronický sprievodca).

Aplikáciu Skylink Live TV v inteligentných televízoroch Panasonic si môžu vyskúšať aj užívatelia, ktorí doposiaľ  nie sú zákazníkmi Skylinku, a to vďaka 30-dňovej skúšobnej internetovej verzii, ktorá je úplne zadarmo.

*Hybridný režim je dostupný iba pri použití CA modulu

PR Skylink

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905