Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Dohoda o distribúcii programov Love Nature HD a Love Nature 4K medzi M7 Group a Blue Ant Media

12.06.2019   |   Programová


Spoločnosť M7 Group, jeden z popredných poskytovateľov platenej televízie v Európe, poskytujúci služby viac než 3 miliónom domácností prostredníctvom širokej škály platených televíznych platforiem, oznámila, že uzavrela dohodu s Blue Ant Media o distribúcii programov Love Nature HD a Love Nature 4K.

Program Love Nature, ktorý je spoločným projektom spoločnosti Blue Ant Media a Smithsonian Networks, ponúka milovníkom divokých zvierat a prírody najväčšiu svetovú knižnicu prírodovedeckých programov v HD a 4K kvalite, ktorá zahŕňa viac ako 40 natáčacích lokalít po celom svete, vrátane Zambie, Škandinávie, Kambodže a Austrálie.

Love Nature HD bude distribuovaný prostredníctvom platforiem skupiny M7 pre Benelux (Canal Digitaal, Online.nl a TV VLAANDEREN), Českú republiku a Slovensko (Skylink). Kanál bude k dispozícii v angličtine a s holandskými titulkami. Česká  lokalizácia bude nasledovať krátko po spustení kanála 15. augusta.

V rámci tejto dohody budú služby platforiem M7 zaisťovať bezpečné a spoľahlivé poskytovanie satelitných služieb Love Nature HD tretím stranám v rámci celoeurópskeho pokrytia satelitu ASTRA  23,5 stupňa východne a poskytovať všetky súvisiace podporné služby pre operátorov tretích strán.

Love Nature 4K bude k dispozícii pre korporátnych zákazníkov spoločnosti M7 na nemecky hovoriacich trhoch, rovnako ako pre koncových zákazníkov M7, ktorí sú schopní prijímať HotBird na 13 stupňoch východne.

Ward Platt, CEO Global Networks & Kids v spoločnosti Blue Ant Media: „Spolupráca so skupinou M7 Group nám poskytuje okamžitý vstup do veľkej diváckej základne na niekoľkých kľúčových európskych trhoch, vrátane debutu nášho HD a 4K kanálu v Českej republike a na Slovensku. Toto nové a nevýhradne distribučné partnerstvo nám umožní osloviť viac divákov, ktorí prahnú po našom prvotriednom prírodovedeckom obsahu v tej najlepšej kvalite a ďalej otvorí dvere programu Love Nature v strednej a východnej Európe“.

Bill Wijdeveld, viceprezident pro rozvoj podnikania M7 Group: „So zmluvou s Blue Ant Media sme veľmi spokojní. Love Nature, ktorý sa plne venuje prírodným vedám a vysiela v najvyššej kvalite, je skutočne jedinečným kanálom a skvelým doplnkom našej programovej ponuky. Tešíme sa na úspešnú spoluprácu na našich rôznych európskych trhoch.“

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905