Šport

Predstavenie stanice FightBox

Predstavenie stanice FightBox

FightBox je stanica venovaná bojovému umeniu, ktorá je určená všetkým milovníkom tvrdých súbojov, ktorí túžia po akcii a adrenalínových zážitkoch.

Na stanici FightBox môžete 24 hodín denne, 7 dní v týždni sledovať tie najpozoruhodnejšie živé prenosy a záznamy bojov z Európy, Ameriky a vôbec z celého sveta. Medzi tie najobľúbenejšie patria napríklad Cage Fury Fighting Championships, King of Kings Hero's World Series, Makowski Fighting Championship, Superkombat, Oktagon alebo napríklad Mix Fight Gala.

V septembri sa napríklad môžete tešiť na priamy prenos z KOK World series z litovského Kovna, ktorý štartuje 21. septembra o 19tej. Názov svetovej série King of Kings môže trochu zavádzať, ale nebojte sa, ani v tomto náročnom boji nebudete ochudobnení o ženský súboj. Proti sebe sa totiž postavia Bieloruska Victoria Dvaraninovich a domáca Litovčanka Julija Stoliarenko.

Hneď nasledujúci deň, 22. septembra, tiež od 19tej pre zmenu čaká divákov priamy prenos z rumunského Colosseum Tournament, kde sa odohrajú novodobé gladiátorské hry. Vrcholový kickboxing, pri ktorom divákom v aréne aj doma pri televízoroch tuhne krv v žilách, si môžete vďaka stanici FightBox vychutnať aj vy.

Na stanici FightBox sa môžete tešiť na prenosy a záznamy všetkých možných bojových športov, ale aj na podrobnosti o ich historickom pozadí. A pozor, dostane sa aj na amatérsku scénu.

Predstavenie stanice FightBox

Šport
Foto FightBox
FightBox streda 4. 9. Moj TV program Satelitná televízia: Flexi 10, Kombi, Komplet a Multi

Kompletný magazín s množstvom ďalších článkov nájdete voľne k stiahnutiu na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC