Dokument

V divočine s Bearom Gryllsom (a celebritami)

V divočine s Bearom Gryllsom (a celebritami)

Dnešné celebrity sú zvyknuté na pohodlie svojich domovov, pri cestovaní potom na luxusne vybavené hotely. Dokázali by prežiť v divočine len s minimom vybavenia?

Táto otázka napadla aj dobrodruha a odborníka na prežitie v extrémnych podmienkach Edwarda „Beara“ Gryllsa. Rozhodol sa, že odvážne celebrity vezme na hodne dobrodružnú výpravu aspoň na 48 hodín niekam do divokej prírody, kde na človeka nemáte šancu naraziť a musíte sa spoľahnúť len sami na seba. A keďže príroda je nevyspytateľná, môžete si byť istí, že Gryllsovi „učeníci“ zakúsia aj všemožné rozmary počasia. V žiadnom prípade teda nepôjde o nejaké pohodové kempovanie s táborákom a gitarou. Každej celebrite je venovaný jeden diel a možno budete prekvapení, kto všetko sa rozhodol preveriť si nielen svoje fyzické schopnosti. Môžete sa tešiť na herca Zaca Efrona, herca a režiséra Bena Stillera, hollywoodskeho svalovca Channinga Tatuma, či ďalšiu superstar Kate Winslet.

S reláciou V divočine s Bearom Gryllsom navštívite nádherné, ale tiež nebezpečné miesta po celom svete. Vetru a dažďu budú „dobrodruhovia“ čeliť v Škótsku a drsnú krásu krajiny zakúsia napríklad v Skalnatých vrchoch. Potrápia ich talianske Alpy alebo panamská džungľa. Nielen herecké hviezdy si vyskúšajú zručnosti, ako si zaobstarať večeru, ale tiež si vyskúšajú niektoré extrémne športy.

V divočine s Bearom Gryllsom (a celebritami)

Dokument
Foto National Geographic
National Geographic HD štvrtok 23. 1. Moj TV program Satelitná televízia: Flexi 10, Kombi a Komplet

Kompletný magazín s množstvom ďalších článkov nájdete voľne k stiahnutiu na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC