Film / seriál

Ulica Cloverfield 10

Psychologický horor Ulica Cloverfield 10

Ak ste ešte nepočuli o ľuďoch, ktorí sa pripravujú na koniec sveta tak ako ho poznáme tým, že si budujú plne vybavené bunkre, asi budete zízať. S jedným takým sa stretla aj Michelle a nie je si istá, či je to výhra, alebo pasca.

Predstavte si, že idete v aute a zrazu do vás niekto z boku nabúra. Prebudíte sa živí, ale pomlátení a čo je horšie, v nejakej podzemnej kobke. Neznámy podivný muž vám následne povie, že ste práve vyhrali hlavnú cenu v životnej lotérii. Ten muž sa volá Howard a je to skúsený „prepper“. To sú ľudia, ktorí tušia, že jedného neveľmi krásneho dňa prestane fungovať svet, a tak sa na to pripravujú. Napríklad Howard si postavil bunker. Výhra Michelle spočíva v tom, že ju našiel vo vraku havarovaného auta a presunul do svojho krytu krátko predtým, než na Zem udrela katastrofa, ktorá zničila všetok pozemský život. Emmett, jeho kamarát, a Michelle sú podľa všetkého široko ďaleko jediní preživší. Michelle ale tejto teórii príliš neverí a Howarda považuje za magora.

Ulica Cloverfield 10

Film / seriál
Hodnotenie FDB 70,5 %
Foto FilmBox Premium

Réžia Dan Trachtenberg

Obsadenie John Goodman, Mary Elizabeth Winstead, John Gallagher, Douglas M. Griffin, Suzanne Cryer, Frank Mottek, Jamie Clay

Dĺžka 105 min.

Rok 2016

FilmBox Premium HD sobota 9. 11. Moj TV program Satelitná televízia: Flexi 10, Kombi, Kombi+ a Komplet

Kompletný magazín s množstvom ďalších článkov nájdete voľne k stiahnutiu na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC