Film / seriál

Svetová vojna Z

Svetová vojna Z
Skylink Live TV

Sledujte na FilmBox Premium HD na Skylink Live TV Sledovať

Zombies chcú zničiť svet a nehodlajú trocháriť, ľudstvo kosia priamo vo veľkom. Kto iný tomu môže zabrániť, než božský Brad Pitt ako expert na katastrofy každého druhu? Svetová vojna Z je dobre natočený hollywoodsky trhák, ktorý nesklame.

Gerry Lane v podaní Brada Pitta pracuje pod hlavičkou OSN ako expert na riešenie najrôznejších krízových situácií. Jeho jasný úsudok a schopnosť odhaliť blížiacu sa krízu sa budú po čertoch hodiť. Ľudstvo totiž začala plošne decimovať vírusová epidémia gigantických rozmerov. Situácia je o to horšia, že sa vírus prejavuje nebývalou agresivitou nakazených, ktorí zámerne napádajú tých, ktorým sa choroba zatiaľ vyhýba. Uprostred apokalypsy musí Gerry najprv nájsť zdroj nákazy. Bez jeho lokalizácie sa totiž nedá v boji s neviditeľným nepriateľom uspieť. Hľadanie príslovečnej ihly v kope sena by asi bolo oveľa jednoduchšie, pretože cieľ Gerryho misie sa môže ukrývať kdekoľvek na svete. Svetová vojna Z je fajn materiál na večer s priateľmi aj len tak vo dvojici pri miske popcornu.

Svetová vojna Z

Film / seriál
Hodnotenie FDB 75,9 %
Foto FilmBox Premium

Réžia Marc Forster

Obsadenie Brad Pitt, Mireille Enos, James Badge Dale, Daniella Kertesz, Matthew Fox, David Morse, Fana Mokoena

Dĺžka 111 min.

Rok 2013

FilmBox Premium HD sobota 28. 9. Moj TV program Satelitná televízia: CANAL+, Flexi 10, Kombi, Kombi+ a Komplet Internetová televízia: CANAL+, Kombi+ a Kombi+ HBO

Kompletný magazín s množstvom ďalších článkov nájdete voľne k stiahnutiu na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC