Film / seriál

Fading Gigolo

Fading Gigolo
Skylink Live TV

Sledujte na FilmBox Premium HD na Skylink Live TV Sledovať

Hrdina filmu Fioravante sa rozhodne byť gigolom, aby zarobenými peniazmi pomohol z problémov svojmu priateľovi Murraymu. Lenže už dávno nemá dvadsať rokov – a toto povolanie si žiada pevné nervy.

Scenára, réžie aj hlavnej úlohy komédie z roku 2013 sa ujal John Turturro (Big Lebowski, Braček, kde si?) – a postavu skoro šesťdesiatročného Fioravanteho si napísal priamo na telo. Jeho priateľa stvárnil Woody Allen a fakt je, že ak mu niečo ide, je to hranie divných a neurotických chlapíkov. Čo presne zodpovedá postave Murrayho. Všetko začne nenápadne, keď sa ho psychologička v podaní Sharon Stone spýta (ako svojho pacienta), či nevie o niekom, kto by s ňou a jej priateľkou „išiel do trojky“. Samozrejme za nejakú plácu. Starého mládenca napadne práve Fioravante. Keď priateľ na tento šialený nápad prikývne a skoro bez práce si zarobí príjemnú sumičku, stane sa Murray jeho manažérom a začína sled udalostí, ktorý možno ťažko zastaviť.

Fading Gigolo

Film / seriál
Hodnotenie FDB 68,6 %
Foto FilmBox Premium

Réžia John Turturro

Obsadenie John Turturro, Woody Allen, Vanessa Paradis, Liev Schreiber, Sharon Stone, Sofía Vergara, Bob Balaban

Dĺžka 98 min.

Rok 2013

FilmBox Premium HD piatok 25. 5. Moj TV program Satelitná televízia: Flexi 10, Kombi, Kombi+ a Komplet Internetová televízia: Kombi+

Kompletný magazín s množstvom ďalších článkov nájdete voľne k stiahnutiu na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC