Dokument

Divoká Antarktída

Divoká Antarktída
Skylink Live TV

Sledujte na National Geographic Wild HD na Skylink Live TV Sledovať

Zmrznutý svetadiel ďalekého juhu ešte zďaleka nevydal všetky svoje tajomstvá. To, čo už vieme napríklad o jeho faune, je ale fascinujúce.

Štrnásť miliónov štvorcových kilometrov. Bez stálych obyvateľov. Bez štátov. Taký je jediný kontinent na svete – Antarktída. A niet sa čo diviť, extrémne prírodné podmienky tu nedávajú ľudskému rodu šancu na dlhodobé osídlenie, pokiaľ teda neberieme do úvahy osadenstvo vedeckých staníc. Naopak iným živočíchom, tým je tu v rámci možností hej. V dokumente Divoká Antarktída sa môžete tešiť na nádherné zábery každodenného antarktického života, ktoré vám vyrazia dych. Roztomilé tučniaky okrádajúce kvôli budovaniu hniezda ostatné, tulene na vojnovej ceste aj očarujúci tanec vráskavcov ukážu ľadové kráľovstvo na ďalekom juhu v jeho celej kráse a rozmanitosti. Pre maximálny zážitok odporúčame sledovať pod teplou dekou a s šálkou horúceho čaju.

Divoká Antarktída

Dokument
Foto Nat Geo Wild
National Geographic Wild HD utorok 1. 1. Moj TV program Satelitná televízia: Kombi+, Kombi+ Apple TV+, Komplet, Multi a Premium Internetová televízia: Kombi+, Kombi+ Apple TV+, Kombi+ HBO, Multi a Premium

Kompletný magazín s množstvom ďalších článkov nájdete voľne k stiahnutiu na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC