Pre deti

Predstavenie stanice Horor film

TV Horor film je jediná televízna stanica v Českej republike, na Slovensku a v strednej Európe vôbec špecializovaná čisto na hororovú tvorbu.

Na českom a slovenskom mediálnom trhu pôsobí už od roku 2013. Svoje vysielanie štartuje každú noc s úderom polnoci a končí ho s ranným brieždením o piatej. Počas tohto obdobia pravidelne ponúka tri až štyri filmy temného žánru, niekedy aj fantasy a hororové sci-fi a množstvo ďalších zaujímavostí z krvavého a strašidelného, no pre mnohých divákov nesmierne príťažlivého sveta. Fanúšikovia desivého filmového žánru sa navyše môžu každý deň tešiť aj na zaujímavosti o chystaných mrazivých filmových novinkách, ktoré pravidelne prináša relácia Nočné správy.

Ak sa chcete na Deň svätého Valentína so svojou drahou polovičkou objímať od strachu pod dekou pri televízore, pustite si o polnoci španielsky mysteriózny horor Los Sin nombre. Ten vás zavedie na strašidelné pátranie po dcére novinárky Klaudie, ktorá by podľa všetkého mala byť už viac ako šesť rokov mŕtva.

O päť dní neskôr si potom pustite štvrté pokračovanie hororu z roku 2007 REC s názvom REC 4: Apokalypsa. Keď je mladá reportérka odvezená na ropný tanker, nikto netuší, že so sebou zároveň vezie aj tajomný, démonický vírus. Čo sa stane s posádkou vo chvíli, keď na lodi prepukne apokalypsa?

Prevádzkovateľom TV Horor film je Československá filmová spoločnosť. Tá tiež zriaďuje televízne stanice CS film, CS mini a TV WAR, ktoré môžete, rovnako ako Horor film, naladiť na digitálnej satelitnej televízii Skylink.

Predstavenie stanice Horor film

Pre deti
Foto Horor film

Kompletný magazín s množstvom ďalších článkov nájdete voľne k stiahnutiu na