Film / seriál

Predstavenie stanice HBO3

Predstavenie stanice HBO3

HBO3 je program pre všetkých seriálových maniakov, ktorí tu nájdu nielen pôvodnú tvorbu od HBO, ale aj diela iných staníc a štúdií.

Spoločnosť HBO Česká republika v ČR vysiela a v ponuke Skylink ponúka okrem samotného programu HBO ešte ďalšie kanály, ktorými sú HBO2, HBO3 (to bolo predtým známe ako HBO Comedy), Cinemax a HBO GO – on-line videotéku. Okrem veľkého množstva úspešných seriálov sa diváci môžu tešiť na vybrané filmy pre deti i dospelých.

Už druhá séria divácky obľúbeného seriálu Westworld, inšpirovaného rovnomenným filmom z roku 1973, sleduje osudy ľudí a robotov vo futuristickom zábavnom parku, ktorý uspokojí všetky vaše túžby. Skupinka robotických hostiteľov sa ale bez vedomia programátorov odchýli od naplánovaných scenárov a začne vykazovať znepokojujúce vzorce abnormálneho správania.

Holden ležal dvanásť rokov v kóme. Seriál Beyond začína potom ako sa prebudí, zisťuje, že má nové astrofyzikálne schopnosti, kvôli ktorým sa nedobrovoľne ocitne vo víre nebezpečného sprisahania. A je len na ňom, aby zistil, čo sa počas rokov, ktoré strávil v kóme, odohralo.

Satirický seriál Our Cartoon President sleduje patálie 45. prezidenta Spojených štátov amerických Donalda Trumpa. Bokom rozhodne nezostane ani jeho veselá skupinka poradcov a rodinných príslušníkov. Sledujte komédiu z prezidentského prostredia, ktorá je nielen štúdiou pátrajúcou po charaktere, ale aj dobre načasovanou politickou paródiou.

Predstavenie stanice HBO3

Film / seriál
Foto HBO3
HBO3 utorok 17. 4. Moj TV program Satelitná televízia: HBO MaxPack, HBO Standard a Komplet

Kompletný magazín s množstvom ďalších článkov nájdete voľne k stiahnutiu na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC