Balíček HBO Standard

Pre milovníkov dobrých filmov

HBO alebo jeden z najvyhľadávanejších televíznych kanálov súčasnosti nie je potrebné dlho predstavovať. Tvorba, ktorú tu môžete sledovať, je vždy zárukou kvality a diváckej spokojnosti a veľmi často inšpiruje ďalších tvorcov.  Okrem ponuky prebraných programov, HBO produkuje úspešné pôvodné filmy, seriály či dokumenty, ktoré pravidelne získavajú najrôznejšie prestížne ocenenia. Balíček HBO Standard dostanete vrátane programov HBO2 a HBO3. Pre ešte väčšie filmové zážitky sme pridali program HBO v HD kvalite. Súčasťou balíčka je aj online filmotéka HBO GO.

AKCIA
HBO Standard
3 programy, z toho 1 v HD
Filmové 3
+ 41 programov balíčka Digital ZADARMO
Cena 89 € / 12 mesiacov
Cena 8,90 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu
 
HBO GO

Automaticky získate prístup k filmotéce HBO GO

 
Každodenné premiéry

Na HBO uvidíte relácie skôr ako na iných TV programoch

 
Originálna audio stopa

Relácie môžete sledovať v originálnom znení s titulkami

Akcia na balíček HBO Standard

Objednajte si balíček HBO Standard na 12 mesiacov a zaplaťte len 10!

Majte prístup k filmovej produkcii z dielne HBO za zvýhodnenú cenu. V objednávke vyberte 12 mesiacov a zaplatíte cenu iba za 10 mesiacov. 2 mesiace od nás dostanete ako darček!

Cena 89 € / 12 mesiacov
Darovať balíček formou Darčekového poukazu

Platnosť akcie do 31. 5. 2017
 
Akcia balíčka

Prehľad programov balíčka HBO Standard

3 programy, z toho 1 v HD + 41 programov balíčka Digital ZADARMO

Filmové

Twin Peaks (2017)

Twin Peaks (2017)

Seriál tvorcov Davida Lyncha a Marka Frosta sleduje vyšetrovanie, ktoré vedie zvláštny agent FBI Dale Cooper potom, čo je v drevorubačskom mestečku Twin Peaks v štáte Washington zavraždená krásna a populárna študentka Laura Palmerová.

Pokojné mestečko uprostred lesov blízko kanadských hraníc úplne zaskočí vražda stredoškoláčky Laury Palmerovej. Šerif Harry Truman dostáva pomoc priamo od FBI – zvláštneho agenta Dalea Coopera. Ako sa ukazuje, má to svoje oprávnenie. Tento zvláštny prípad sa zhoduje s vraždami mladých dievčat na iných miestach Spojených štátov. Okrem toho sa za malebnou tvárou mestečka ukazuje množstvo neprávostí, nemravností a vôbec zvláštnych vecí... Seriál z dielne Davida Lyncha a Marka Frosta Mestečko Twin Peaks sa stalo jedným z najlepšie hodnotených seriálov 90. rokov s priaznivými kritickými ohlasmi na národnej aj medzinárodnej úrovni. Získal si širokú základňu fanúšikov a stal sa súčasťou popkultúry, na Twin Peaks existuje množstvo odkazov v iných televíznych seriáloch, reklamách, komiksoch, videohrách, filmoch a textoch piesní.

Podľahnite službe HBO GO!

Sledujte cez internet tie najlepšie filmy, seriály alebo dokumenty a to priamo vo svojom pořítači, televízi, tabletu aj mobilu

Pre zákazníkov Skylink s balíčky
HBO Standard a HBO Maxpack a Komplet

Získať HBO GO
 
HBO GO

Aktuálne parametre a frekvencie pre naladenie balíčka HBO Standard

Program HBO HD je vysielaný vo formáte HD. Programy HBO2, HBO3 sú vysielané vo formáte SD / MPEG-4. Pre ich príjem je potreba mať HD prijímač. Pokiaľ ho nevlastníte, máme pre vás výhodnú ponuku.

Získajte HD prijímač
 
Programy HBO HD, HBO2, HBO3 naladíte:
  • Satelit: Astra 23,5°E
  • Kmitočet: 12 090 MHz
  • Polarizácia: V
  • FEC: 2/3
  • Symbol. rychlosť: 29 900 kS/s
  • Norma: DVB-S2 / 8PSK
  • Pilot: Off

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Alebo môžete prejsť ku Skylinku bez záväzkov.