HBO HD

Filmový
Hlavný kanál HBO prináša 24 hodín denne filmové i seriálové novinky, najnovšie hollywoodske tituly, premiéry nových seriálov HBO, dokumentárne snímky a ďalší prémiový obsah ako sú koncerty a prenosy z udeľovania filmových cien. Na HBO uvidíte 4 až 5 filmových premiér týždenne. Fanúšikom najnovších epizód seriálov z produkcie HBO ponúkame možnosť užiť si svetovú premiéru. Nové časti vysielame vždy zároveň s premiérou v USA, a to rovno s českými titulkami. 
Rozlíšenie: HD
Krajina: Slovenská republika
Zvuková stopa: CZE, ENG

Akciová ponuka HBO

Objednajte si balíček HBO Standard alebo HBO Maxpack na 12 mesiacov a zaplaťte len 10!

Majte prístup k filmovej produkcii z dielne HBO za zvýhodnenú cenu. V objednávke vyberte 12 mesiacov a zaplatíte cenu iba za 10 mesiacov. 2 mesiace od nás dostanete ako darček!

už od 89 € / 12 mes.
Darovať balíček formou Darčekového poukazu
 
Platnosť akcie do 31. 3. 2017
 
Akce balíčku

Programové balíčky, v ktorých nájdete program HBO HD

Nemáte Skylink a chceli by ste zistiť, ako sa jednoducho stať našim zákazníkom?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Viac informácií o ponúke Prejdite ku Skylinku

Taboo

Dramatický seriál TABOO sleduje dobrodruha Jamesa Keziaha Delaneyho, ktorý sa vracia z Afriky do Londýna roku 1814, aby prevzal to čo zostalo z otcova podnikateľského impéria a prebudoval svoj život. Dedičstvo po otcovi je však pohár plný jedu…

Dej, odohrávajúca sa v roku 1814, sleduje dobrodruha Jamesa Keziaha Delaneyho (Tom Hardy) – muža, ktorý bol na konci sveta a späť sa vracia nezvratne zmenený. Dlho sa verilo, že je mŕtvy, teraz prichádza domov do Londýna, aby prevzal to, čo zostalo z otcovho podnikateľského impéria a prebudoval svoj život. Dedičstvo po otcovi je však pohár plný jedu, James si musí dokázať poradiť s čím ďalej tým viac spletitými okolnosťami a nepriateľmi číhajúcimi za každým tmavým rohom, aby sa vyhol rozsudku smrti. Vo víre intríg, vraždy a zrady sa mysteriózna rodinná dráma rozvíja v horúci príbeh lásky a podlosti.

 

Piatok 17.03.2017 | 20:00 | HBO a HBO GO

Programové tipy HBO HD

Aktuálne parametre a frekvencie pre naladenie HBO HD

 
Satelit Kmitočet (MHz) Polarizácia FEC Symbol. rychlosť (kS/s) Norma
Astra 23,5°E 12 090 V 2/3 29 900 DVB-S2 / 8PSK
Pilot Off