HBO HD

Filmový
Hlavný kanál HBO prináša 24 hodín denne filmové i seriálové novinky, najnovšie hollywoodske tituly, premiéry nových seriálov HBO, dokumentárne snímky a ďalší prémiový obsah ako sú koncerty a prenosy z udeľovania filmových cien. Na HBO uvidíte 4 až 5 filmových premiér týždenne. Fanúšikom najnovších epizód seriálov z produkcie HBO ponúkame možnosť užiť si svetovú premiéru. Nové časti vysielame vždy zároveň s premiérou v USA, a to rovno s českými titulkami. 
Rozlíšenie: HD
Krajina: Slovenská republika
Zvuková stopa: CZE, ENG

Akciová ponuka HBO

Objednajte si balíček HBO Standard alebo HBO Maxpack na 12 mesiacov a zaplaťte len 10!

Majte prístup k filmovej produkcii z dielne HBO za zvýhodnenú cenu. V objednávke vyberte 12 mesiacov a zaplatíte cenu iba za 10 mesiacov. 2 mesiace od nás dostanete ako darček!

už od 89 € / 12 mes.
Darovať balíček formou Darčekového poukazu

Platnosť akcie do 31. 5. 2017
 
Akce balíčku

Programové balíčky, v ktorých nájdete program HBO HD

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Alebo môžete prejsť ku Skylinku bez záväzkov.

Twin Peaks (2017)

Twin Peaks (2017)

Seriál tvorcov Davida Lyncha a Marka Frosta sleduje vyšetrovanie, ktoré vedie zvláštny agent FBI Dale Cooper potom, čo je v drevorubačskom mestečku Twin Peaks v štáte Washington zavraždená krásna a populárna študentka Laura Palmerová.

Pokojné mestečko uprostred lesov blízko kanadských hraníc úplne zaskočí vražda stredoškoláčky Laury Palmerovej. Šerif Harry Truman dostáva pomoc priamo od FBI – zvláštneho agenta Dalea Coopera. Ako sa ukazuje, má to svoje oprávnenie. Tento zvláštny prípad sa zhoduje s vraždami mladých dievčat na iných miestach Spojených štátov. Okrem toho sa za malebnou tvárou mestečka ukazuje množstvo neprávostí, nemravností a vôbec zvláštnych vecí... Seriál z dielne Davida Lyncha a Marka Frosta Mestečko Twin Peaks sa stalo jedným z najlepšie hodnotených seriálov 90. rokov s priaznivými kritickými ohlasmi na národnej aj medzinárodnej úrovni. Získal si širokú základňu fanúšikov a stal sa súčasťou popkultúry, na Twin Peaks existuje množstvo odkazov v iných televíznych seriáloch, reklamách, komiksoch, videohrách, filmoch a textoch piesní.

Programové tipy HBO HD

Aktuálne parametre a frekvencie pre naladenie HBO HD


Satelit Kmitočet (MHz) Polarizácia FEC Symbol. rychlosť (kS/s) Norma
Astra 23,5°E 12 090 V 2/3 29 900 DVB-S2 / 8PSK
Pilot Off