HBO HD

Filmový
Hlavný kanál HBO prináša 24 hodín denne filmové i seriálové novinky, najnovšie hollywoodske tituly, premiéry nových seriálov HBO, dokumentárne snímky a ďalší prémiový obsah ako sú koncerty a prenosy z udeľovania filmových cien. Na HBO uvidíte 4 až 5 filmových premiér týždenne. Fanúšikom najnovších epizód seriálov z produkcie HBO ponúkame možnosť užiť si svetovú premiéru. Nové časti vysielame vždy zároveň s premiérou v USA, a to rovno s českými titulkami. 
Rozlíšenie: HD
Krajina: Slovenská republika
Zvuková stopa: CZE, ENG

Akciová ponuka HBO

Objednajte si balíček HBO Standard alebo HBO Maxpack na 12 mesiacov a zaplaťte len 10!

Majte prístup k filmovej produkcii z dielne HBO za zvýhodnenú cenu. V objednávke vyberte 12 mesiacov a zaplatíte cenu iba za 10 mesiacov. 2 mesiace od nás dostanete ako darček!

už od 89 € / 12 mes.
Darovať balíček formou Darčekového poukazu
 
Platnosť akcie do 31. 1. 2017
 
Akce balíčku

Programové balíčky, v ktorých nájdete program HBO HD

Nemáte Skylink a chceli by ste zistiť, ako sa jednoducho stať našim zákazníkom?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.
Pustina

Pustina

Najočakávanejšia televízna udalosť sezóny: Pustina - osemdielnej kriminálna dráma v réžii Ivana Zachariáša a Alice Nellis podľa scenára Štefana Hulíka.

Zločin, ktorý rozhodujúcim spôsobom zasiahne do životov všetkých zúčastnených, stojí na počiatku dramatickej minisérie HBO Europe, Pustatina. Keď sa starostka severočeskej dediny, Hana Sikorová, ocitne na vrchole svojho boja proti veľkej ťažobnej spoločnosti ponúkajúcej obyvateľom vysoké odstupné ako výmenu za opustenie ich domovov postavených na ložiskách hnedého uhlia, zmizne jej štrnásťročná dcéra Míša. Pátranie po dcére Hane po rokoch mierumilovného súžitia vzbudí pochybnosti ohľadne celej komunity, ktorá sa pod vplyvom udalostí začína rozpadávať a ukazovať svoju pravú tvár. Objasňovaním sa príbeh rozvetvuje do niekoľkých prelínajúcich sa dejových línií, gradujúcich do nečakaných súvislostí.

Ďalšie zaujímavosti sa môžete dočítať v magazíne Skylink TV.

Nedeľa 30.10.2016 | 00:00 | HBO a HBO GO

Programové tipy HBO HD

Aktuálne parametre a frekvencie pre naladenie HBO HD

 
Satelit Kmitočet (MHz) Polarizácia FEC Symbol. rychlosť (kS/s) Norma
Astra 23,5°E 12 090 V 2/3 29 900 DVB-S2 / 8PSK
Pilot Off