HBO HD

Filmový
Hlavný kanál HBO prináša 24 hodín denne filmové i seriálové novinky, najnovšie hollywoodske tituly, premiéry nových seriálov HBO, dokumentárne snímky a ďalší prémiový obsah ako sú koncerty a prenosy z udeľovania filmových cien. Na HBO uvidíte 4 až 5 filmových premiér týždenne. Fanúšikom najnovších epizód seriálov z produkcie HBO ponúkame možnosť užiť si svetovú premiéru. Nové časti vysielame vždy zároveň s premiérou v USA, a to rovno s českými titulkami. 
Rozlíšenie: HD
Krajina: Slovenská republika
Zvuková stopa: CZE, ENG

Akciová ponuka HBO

Objednajte si balíček HBO Standard alebo HBO Maxpack na 12 mesiacov a zaplaťte len 10!

Majte prístup k filmovej produkcii z dielne HBO za zvýhodnenú cenu. V objednávke vyberte 12 mesiacov a zaplatíte cenu iba za 10 mesiacov. 2 mesiace od nás dostanete ako darček!

už od 89 € / 12 mes.
Darovať balíček formou Darčekového poukazu
 
Platnosť akcie do 28.2.2017
 
Akce balíčku

Programové balíčky, v ktorých nájdete program HBO HD

Nemáte Skylink a chceli by ste zistiť, ako sa jednoducho stať našim zákazníkom?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Viac informácií o ponúke Prejdite ku Skylinku

Veľké malé klamstvá

Dokonalý život je dokonalá lož

Temná komediálna dráma, v ktorej niekoľko popredných hollywoodskych hviezd podáva mimoriadne herecké výkony, sa odohráva v kalifornskom mestečku Monterey a začína podozrivou vraždou na benefičnej akcii základnej školy. Napriek tomu, že totožnosť obete aj páchateľa spočiatku zostáva záhadou, všetko nasvedčuje tomu, že semeno vraždy zasiala rivalita a tajomstvá obklopujúce trojicu matiek - Madeline Mackenzieovou (Reese Witherspoonová), Celeste Wrightovou (Nicole Kidmanová) a Jane Chapmanovou (Shailene Woodleyová. Príbeh je prekladaný výpoveďami z výsluchovej miestnosti, v ktorej ostatní rodičia a zamestnanci školy jedným chórom predkladajú zákulisné klebety o oddanosti a rivalite miestnych obyvateľov, predovšetkým  o Madeline a jej úhlavnej nepriateľke, vplyvnej a úspešne pracujúcej mamičke Renate Kleinovej. V priebehu siedmych napínavých epizód, ktorým však nechýba humor, postupne vyjde najavo, že všetky ženy skrývajú svoje malé tajomstvá, ktoré nás nakoniec zavedú až k onej osudnej noci.

Pondelok 20.02.2017 | 20:00 | HBO HD a HBO GO

Programové tipy HBO HD

Aktuálne parametre a frekvencie pre naladenie HBO HD

 
Satelit Kmitočet (MHz) Polarizácia FEC Symbol. rychlosť (kS/s) Norma
Astra 23,5°E 12 090 V 2/3 29 900 DVB-S2 / 8PSK
Pilot Off