ZMENA PORADIA PROGRAMOV OD 28. 2.

ZMENA PORADIA PROGRAMOV OD 28. 2.

V utorok 28. 2. 2023 sme zmenili poradie programov. Vaše súčasné programy fungujú i naďalej, len ich nájdete na inej pozícii.  

Nižšie sme pre vás pripravili podrobnejšie informácie.

Nové poradie programov vrátane informácií, ako ich naladiť, nájdete TU.

INFORMÁCIE PRE ZÁKAZNÍKOV SATELITNEJ TELEVÍZIE
 
Zmeny sa líšia v závislosti od toho, či máte prijímač vybavený funkciou FastScan, prípadne zariadenie s certifikáciou Skylink READY.
 
FastScan je funkcia automatického ladenia a usporiadania programov. Je ňou vybavená väčšina satelitných prijímačov, novšie CA moduly a väčšina satelitných prijímačov s certifikáciou Skylink READY. Či máte satelitný prijímač, alebo CA modul so zapnutou funkciou FastScan, zistíte jednoducho – nový program CANAL+ Action sa vám automaticky objaví na piatom mieste v poradí programov.
 
1/ Zákazníci s prijímačom vybaveným funkciou FastScan (alebo so zariadením s certifikáciou Skylink READY)

Nové radenie programov vo vašom prípade prebehlo automaticky, nemusíte teda nič riešiť. Pokiaľ vám nové poradie programov nevyhovuje a váš satelitný prijímač umožňuje vytvorenie zoznamu obľúbených programov, môžete si programy v tomto zozname zoradiť podľa vlastnej voľby. Presný postup, ako zoznam obľúbených programov vytvoriť, nájdete v manuáli svojho satelitného prijímača. V prípade, že už zoznam obľúbených programov používate, poradie programov v zozname sa nezmenilo. Čo tak pridať si do zoznamu náš nový program CANAL+ Action?
   
2/ Zákazníci s prijímačom bez funkcie FastScan (prípadne so zariadením bez certifikácie Skylink READY)

Ak sa vám na piatom mieste v poradí programov automaticky neobjavil nový program CANAL+ Action, váš prijímač nemá funkciu FastScan. Vaše poradie programov sa nezmenilo, všetko vám ostáva na rovnakej pozícii ako doposiaľ. Aby ste si však mohli užívať nový program CANAL+ Action, treba si ho naladiť manuálne.
 
Parametre pre naladenie nového programu CANAL+ Action:  

SATELIT KMITOČET (MHZ) POLARIZÁCIA FEC SYM. RÝCHLOSŤ NORMA PILOT
Astra 23,5°E 11 973 V 2/3 29 900 DVB-S2 / 8PSK Off


INFORMÁCIE PRE ZÁKAZNÍKOV INTERNETOVEJ TELEVÍZIE  
 
Nové poradie programov sa vám v Skylink Live TV upravilo automaticky. Nie je potrebná žiadna akcia z vašej strany. Len sa pohodlne posaďte a užívajte si zábavu, napríklad na novom programe CANAL+ Action!

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905