Súťaž

Nalaďte si stanicu Prima Comedy Central

Prima Comedy Central

Prima Comedy Central je televízna stanica globálnej komediálnej siete Comedy Central. Nová televízna stanica vsadila nie len na osvedčenú klasiku, ale tiež na originálne programy, ktoré budú úplne zodpovedať lokálnemu obsahu.

Nekonvenčný South Park, populárni Griffinovci alebo osvedčená Taká normálna rodinka. Na toto a ešte oveľa viac sa môžete tešiť vo vysielaní Prima Comedy Central. Okrem tohto programu ponúkne nové a u nás neopozerané seriály ako Americký tatko alebo Svet podľa Jima. Prima Comedy Central chce zaujať diváka širokou škálou svojich programov, ktoré prinesú nekonečnú porciu zábavy a humoru.

Comedy Central poskytuje divákom na celom svete jednak prémiové medzinárodné programy v lokalizovanej podobe a tiež domácu produkciu. V rámci českej produkcie sa televízia spojila s komediálnou dvojicou Tomášom Měcháčkom a Tomášom Jeřábekom. Spoločne tak vytvorili ironickú a nekorektnú show „Potkali se na sídláku“, ktorá si neberie servítku pred ústa. Od nového roka tiež televízia ponúka porciu exkluzívnych stand-upov. Počas dňa navyše Prima Comedy Central vysiela hravé a dobrodružné seriály pre najmenších divákov, ktoré pochádzajú z dielne stanice Nickelodeon.

S Prima Comedy Central teraz môžete vyhrať aj darčekové predmety s tematikou populárnych seriálov z dielne Comedy Central.

SÚŤAŽNÁ OTÁZKA:

Súťaže sa môžu zúčastniť všetci zákazníci satelitnej televízie Skylink, ktorí si predplácajú jeden zo základných alebo prémiových balíčkov Skylink. Ďalej potom zákazníci, ktorí majú zaplatený Servisný poplatok. Do zlosovania budú zaradené odpovede, zaslané do 30.4.2016 do 23:59 hodiny. 

SERIÁLY, KTORÉ SI MÔŽETE UŽIŤ NA PRIMA COMEDY CENTRAL.

GRIFFINOVCI

Osudy (ne)normálnej americkej rodinky Griffinovcov zaručene pobavia všetkých, ktorým Simpsonovi pripadajú veľmi konvenční a humor South parku zase príliš hrubý. Otec (určite nie hlava rodiny) Peter sa chová úplne nezodpovedne a ľahkovážne. Takže zodpovednosť padá na hlavu jeho ženy Lois. Najzaujímavejšou postavou seriálu je však ich najmladší syn Stewie, ktorý nenávidí všetkých a všetko, vrátane vlastnej rodiny. Dôležitý je tiež pes s jasnými sklonmi k alkoholizmu. Seriál je až po okraj naplnený haldou gegov, takže nie všetky musia byť nutne k popukaniu, ale ak vás nezaujme hneď prvý diel, druhý vás určite dostane.

MESTEČKO SOUTH PARK

South Park je americký animovaný seriál vytvorený Treyom Parkerom a Mattom Stonom pre televíznu stanicu Comedy Central. Seriál pre dospelých sa preslávil svojim drsným jazykom a neskutočným humorom, ktorý sa dotýka širokého spektra tém. Príbehy sa točia okolo štyroch chlapcov, Stana Marsha, Kylea Broflovského, Erica Cartmana a Kennyho McCormicka, a ich bizarných dobrodružstiev vo vymyslenom coloradskom meste a okolí.

TAKOVÁ MODERNÍ RODINKA

Americký komediální seriál nám představuje novodobý rodinný klan, v jehož čele stojí šedesátník Jay Pritchett se svou novou mladou manželkou a vyženěným synkem, Jayova dospělá dcera se třemi potomky a syn, který se svým partnerem právě adoptoval dítě. Kdysi osvědčený rodinný model žena + muž + dvě až tři děti už je dávno minulostí a tento americký sitcom nám představuje moderní rodinu z počátku 21. století. Vlastně tři rodiny, které nicméně dohromady tvoří klan Pritchettových.

SVĚT PODLE JIMA

Jim Belushi hraje Jima, milujícího manžela, otce a švagra v této rodinné komedii ze současnosti vytvořené pro ABC. Šťastně ženatý Jim je spokojený se svou životní rolí. Svou rodinu živí prací ve stavebnictví, své ženě Cheryl pomáhá s výchovou tří dětí a občas se schází se svou šestičlennou bluesovou skupinou na zkoušky v garáži. Teoreticky má na všechno odpověď, v praxi to tak ale vždy být nemusí…

JAK NALADIT STANICI PRIMA COMEDY CENTRAL?

Satelit:                                  Astra 23,5°E

Kmitočet:                               11 895 MHz

Polarizace:                           Vertikální

FEC:                                     5/6

Symbolová rychlost:           27 500 kS/s

Norma:                                 DVB-S

Pilot:                                      OFF      

Program je vysílán ve formátu MPEG-4/SD – pro jeho příjem je nutný HD satelitní přijímač (nejlépe s certifikátem Skylink READY).

Súťaž
Foto Prima Comedy Central

Kompletný magazín s množstvom ďalších článkov nájdete voľne k stiahnutiu na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC