Hudba a lifestyle

Renovácia za 48 hodín

Renovácia za 48 hodín – lifestylový seriál
Skylink Live TV

Sledujte na CANAL+ Domo na Skylink Live TV Sledovať

Občas je potrebné doma niečo opraviť alebo prerobiť, ale komu by sa chcelo púšťať do zdĺhavej rekonštrukcie?

Určite to totiž veľmi dobre poznáte – obklady v kúpeľni sa vám už nepáčia, kuchynská linka má najlepšie roky za sebou, deti by si zaslúžili novú izbu… Lenže kto by chcel žiť týždne na stavenisku?

Preto pre vás máme kúzelníka vo svojom odbore Tomasza Pągowského v obľúbenom dokumentárnom seriáli Renovácia za 48 hodín. Nebojí sa žiadnej výzvy, a že premeniť interiér za iba 48 hodín je výzva poriadna! Nezáleží na tom, či bude prerábať kuchyňu, kúpeľňu, spálňu alebo obývaciu izbu. So všetkým si vždy poradí, aj keď občas je to veľmi napínavé. V bytoch aj domoch na Tomasza čaká nejedno nemilé prekvapenie v podobe technických komplikácií.

Okrem sledovania neuveriteľných premien sa dozviete aj niečo o súčasnom dizajne, o tom, ako pracovať s malými i atypickými priestormi alebo s farebnosťou. S takou dávkou inšpirácie sa možno pustíte do rekonštrukcie aj vy.

Renovácia za 48 hodín

Hudba a lifestyle
Foto CANAL+ Domo
CANAL+ Domo nedeľa 28. 3. Moj TV program Satelitná televízia: Flexi 10, Kombi, Kombi+, Komplet, Mini, Multi a Smart Internetová televízia: Kombi+, Mini, Multi a Smart

Kompletný magazín s množstvom ďalších článkov nájdete voľne k stiahnutiu na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC