Hudba a lifestyle

Pohotovosť opravára Wieśka

Pohotovosť opravára Wieśka – lifestylový program
Skylink Live TV

Sledujte na CANAL+ Domo na Skylink Live TV Sledovať

Wieśka by z času na čas potreboval každý! Opraví prácu po nezručných remeselníkoch a vyrieši aj všetky ďalšie problémy, ktoré komplikujú bývanie.

Wieśek nestráca čas zbytočnými rečami. Už len preto, že zákaziek má nad hlavu. Volajú mu zúfalí ľudia, ktorí sa stretávajú s naliehavými problémami, ktoré so sebou občas prináša renovácia. Wieśek skrátka napráva, čo pokazili jeho nečestní alebo nešikovní kolegovia – inštalatéri, elektrikári, stolári a vôbec remeselníci všetkého druhu.

Wieśek si našťastie vie poradiť s každou situáciou. Jeho postupy slúžia aj ako návod pre všetkých, ktorí sa potrebujú s podobnými problémami vysporiadať. Okrem toho je súčasťou jeho relácií aj pravidelná poradňa, v ktorej sa môžete naučiť mnoho užitočných trikov – napríklad ako opraviť rozbitú zásuvku v skrini alebo ako bezpečne prilepiť zrkadlo na stenu.

Pohotovosť opravára Wieśka

Hudba a lifestyle
Foto CANAL+ Domo
CANAL+ Domo pondelok 14. 3. Moj TV program Satelitná televízia: Flexi 10, Kombi, Kombi+, Komplet, Mini, Multi a Smart Internetová televízia: Kombi, Kombi+, Mini, Multi a Smart

Kompletný magazín s množstvom ďalších článkov nájdete voľne k stiahnutiu na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC