Hudba a lifestyle

Látkové kreácie

Látkové kreácie – lifestylový program
Skylink Live TV

Sledujte na CANAL+ Domo na Skylink Live TV Sledovať

Uznávaný poľský architekt Artur Indyka vo svojej najnovšej show ukazuje, ako vytvoriť krajší domov pomocou látok a jednoduchých trikov, ktoré zvládne každý.

Artur Indyka je majster svojho odboru. Je architektom, ktorý už pätnásť rokov pomáha Poliakom upravovať interiéry ich domov a bytov. „A robím to veľmi rád. Navrhujem nábytok, vyberám poťahy a doplnky, bavia ma farby a vzory. Inšpiráciu hľadám úplne všade,“ zveruje sa.

Svoje zručnosti predviedol už v relácii Nábytkové kreácie, v novej show na CANAL+ Domo bude kúzliť s látkami. Pretože starý interiér je možné jednoducho rozžiariť či zmodernizovať aj bez veľkých investícií. Stačí ho doplniť vhodne zvolenými závesmi, novými prikrývkami či obliečkami na vankúšiky alebo vymeniť čalúnenie sedačky. Skrátka niekedy na pôsobivý efekt stačí málo – a Artur Indyka vie, ako na to.

Látkové kreácie

Hudba a lifestyle
Foto CANAL+ Domo
CANAL+ Domo sobota 26. 2. Moj TV program Satelitná televízia: Flexi 10, Kombi, Kombi+, Komplet, Mini, Multi a Smart Internetová televízia: Kombi, Kombi+, Mini, Multi a Smart

Kompletný magazín s množstvom ďalších článkov nájdete voľne k stiahnutiu na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC