Hudba a lifestyle

Briti v divočine

Briti v divočine – dokumentárna séria
Skylink Live TV

Sledujte na Skylink 7 na Skylink Live TV Sledovať

Odhaľte neuveriteľné príbehy britských rodín.

Britský moderátor a farmár Jimmy Doherty sa vydáva na netradičnú výpravu. Cestuje po svete a vyhľadáva obyčajné britské rodiny, ktoré sa rozhodli žiť na tých najodľahlejších a najopustenejších miestach planéty. V každej epizóde Jimmy navštívi jednu rodinu, chvíľu s ňou žije a pomáha jej.

Zároveň však spoznáva, aký náročný životný štýl to môže byť, keď sa musí potýkať ako s nebezpečnými medveďmi, šesť metrov dlhými pytónmi, tak aj s divokými včelami a bojovými mravcami. Počas putovania sa Jimmy snaží zistiť, či sú títo neohrození Briti vďaka jednoduchšiemu spôsobu života šťastnejší a či by sme sa z ich skúseností mohli niečomu priučiť. Na svojich dobrodružných cestách zavíta do mrazivého Yukonu na severe Kanady, do džungle vzdialeného indonézskeho ostrova plného nebezpečných zvierat aj ku brehom rieky Níl v Ugande.

Briti v divočine

Hudba a lifestyle
Foto Skylink 7
Skylink 7 štvrtok 8. 9. Moj TV program Satelitná televízia: Digital, Flexi 10, Kombi, Kombi+, Komplet, Mini, Multi a Smart Internetová televízia: CANAL+ Sport, Kombi+, Mini, Multi a Smart

Kompletný magazín s množstvom ďalších článkov nájdete voľne k stiahnutiu na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC