Film / seriál

Bobule

Bobule – česká komédia
Skylink Live TV

Sledujte na Skylink 7 na Skylink Live TV Sledovať

Vtipná oddychovka zasadená medzi vinice a pivnice vás zaleje pohodou. Romantický príbeh uchvátil nielen divákov, ale aj samotných hlavných protagonistov, ktorí sa počas natáčania dali dokopy.

Čo sa stane, keď dvaja neúspešní podvodníci utečú pred políciou z Prahy na Južnú Moravu? Rozuzlenie nájdete v kultovej komédii Tomáša Bařinu, autora legendárnej reklamy s „Bóbikom“.

Film Bobule zachytil pohodovú atmosféru slnečných viníc tak dokonale, že aj predstavitelia ústrednej dvojice – Kryštof Hádek a Lukáš Langmajer – sa na dva natáčacie dni „zabudli“ v jednej z pivníc. Hádek sa navyše počas nakrúcania zblížil s filmovou partnerkou Terezou Voříškovou natoľko, že sa stali partnermi aj v reálnom živote. Jednoducho ženy, víno, pohoda.

Bobule

Film / seriál
Hodnotenie FDB 70,8 % Hodnotenie redakce
Foto Skylink 7

Réžia Tomáš Bařina

Scénár Tomáš Bařina, Rudolf Merkner

Obsadenie Kryštof Hádek, Lukáš Langmajer, Lubomír Lipský, Tereza Ramba, Václav Postránecký, Marian Roden, Miroslav Táborský

Dĺžka 99 min.

Rok 2008

Skylink 7 sobota 20. 11. Moj TV program Satelitná televízia: Digital, Flexi 10, Kombi, Kombi+, Komplet, Mini, Multi a Smart Internetová televízia: CANAL+ Sport, Kombi+, Mini, Multi a Smart

Kompletný magazín s množstvom ďalších článkov nájdete voľne k stiahnutiu na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC