Dokument

Milostný švindeľ

Milostný švindeľ – dokumentárny seriál
Skylink Live TV

Sledujte na Skylink 7 na Skylink Live TV Sledovať

Sobášny podvodník Richard Scott Smith mal dlho neuveriteľné šťastie. Až do chvíle, keď sa jeho obete spojili a rozhodli sa domôcť spravodlivosti.

Osudy žien, ktoré sa stali obeťou prefíkaného sobášneho podvodníka, opisuje štvordielna dokumentárna krimiséria Milostný švindeľ. Protagonistky príbehu boli nielen okradnuté o veľa peňazí, ale aj o svoje sny a dôstojnosť. Poburujúceho prípadu sa nakoniec ujali oceňované producentky a režisérky Heidi Ewing (Nezabudnem na teba, Jesus Camp) a Rachel Grady (Detropia, Na križovatke).

S pomocou súkromnej lovkyne hláv sa rozhodli vypátrať aktuálne miesto pobytu Richarda, po ktorom sa medzitým zľahla zem. Priebeh tohto vyšetrovania a svedectvá obetí, ktoré túžia po odplate, tvoria zmes napínavých a emocionálne silných scén. Dokument Milostný švindeľ prvýkrát uviedli na prestížnom festivale Sundance, v roku 2021 získal nomináciu na cenu Independent Spirit Awards.

Milostný švindeľ

Dokument
Foto Skylink 7
Skylink 7 utorok 22. 3. Moj TV program Satelitná televízia: Digital, Flexi 10, Kombi, Kombi+, Komplet, Mini, Multi a Smart Internetová televízia: CANAL+ Sport, Kombi+, Mini, Multi a Smart

Kompletný magazín s množstvom ďalších článkov nájdete voľne k stiahnutiu na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC