Dokument

Dokument Moje bacuľaté leto

Moje bacuľaté leto – dokumentárna séria
Skylink Live TV

Sledujte na Skylink 7 na Skylink Live TV Sledovať

Skupinka tučkov sa učí akceptovať svoje telá.

Osem extrémne obéznych Britov sa vydáva na dovolenku do Karibiku, aby sa naučili prijímať svoje telá a prestali sa hanbiť za nadbytočné kilá. Jim King tu vytvoril raj pre tučkov. The Resort je jediným hotelom na svete, ktorý je špeciálne prispôsobený pre ľudí s nadváhou. Či už ide o rozšírené dvere, vystužené postele, alebo široké stoličky a ležadlá, ktoré unesú až 250 kilogramov, hostia sa nemusia obávať žiadnych trápnych okamihov.

Dokonca aj personál má pár kíl navyše. Súčasťou pobytu je aj terapeutický program, ktorý návštevníkom pomáha zahnať hanbu a učí ich akceptovať, akí sú. Niektorí sa prvýkrát v živote odvážia ukázať v plavkách a ísť si zaplávať. V The Resort sa nemusia strachovať, čo si o nich ostatní pomyslia. Vďaka tomu sa domov vracajú spokojnejší a sebavedomejší ľudia, ktorí sú pripravení zmeniť svoj život k lepšiemu.

Moje bacuľaté leto

Dokument
Foto Skylink 7
Skylink 7 utorok 27. 9. Moj TV program Satelitná televízia: Digital, Flexi 10, Kombi, Kombi+, Komplet, Mini, Multi a Smart Internetová televízia: CANAL+ Sport, Kombi+, Mini, Multi a Smart

Kompletný magazín s množstvom ďalších článkov nájdete voľne k stiahnutiu na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC