Balíček Smart

Pre bystré hlavičky

Viete si všetko vždy spočítať a vybrať najlepší variant pre váš rodinný rozpočet? Potom je pre vás Balíček SMART optimálne riešenie. K základným programom balíčka DIGITAL získate viac ako 30 rôznorodých staníc a k tomu bezplatný prístup do online služby Skylink Live TV. Majstri v trpezlivosti vyškolení svojimi ratolesťami či inými rušivými elementmi tak budú mať možnosť sledovať TV až na 4 ďalších zariadeniach. Statoční bojovníci s únavou si programy zase môžu prehrávať zo 7denného archívu alebo odpočívať pri Skylink videopožičovni. To všetko bez nutnosti platiť Servisný poplatok. Ten je už zahrnutý v cene predplatného. 

TIP: Pri objednávke na 12 mesiacov zaplatíte len za 11 mesiacov.

Smart
81 programov, z toho 35 v HD
Všeobecné 22, Filmové 12, Športové 5, Dokumentárne 10, Hudobné a lifestyle 14, Detské 7, Erotické 4, Spravodajské 7
+ ďalších 99 nekódovaných programov
9,90 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Prehľad programov balíčka Smart

81 programov, z toho 35 v HD

Live TV - program je dostupný na satelite aj v internetovej televízii Skylink Live TV
Iba Live TV - program je dostupný iba v internetovej televízii Skylink Live TV

Všeobecné  (22)

Filmové  (12)

Športové  (5)

Dokumentárne  (10)

Hudobné a lifestyle  (14)

Detské  (7)

CS MiniLive TV
ducktvLive TV
MinimaxLive TV
NickelodeonLive TV
RiKLive TV

Erotické  (4)

Spravodajské  (7)

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku
Svet v plameňoch

Svet v plameňoch

Každú nedeľu vám na Epic Drama HD prinášame srdcervúcu drámu mnohých príbehov z 2. svetovej vojny prostredníctvom životov bežných ľudí zo všetkých strán vojnových konfliktov.

Príbeh sleduje prelínajúce sa osudy živo vykreslených postáv z Británie, Poľska, Francúzska, Nemecka a USA. Dozviete sa, ako sa vyrovnávali s následkami vojny vo svojom každodennom živote. Získate tak úplne nový pohľad na začiatok vojny. Táto dráma plná adrenalínu je citovo podmanivá a dotýka sa všetkých ľudí na celom svete. Odohrávajú sa v nej ľudské príbehy ukryté v jednom z najzásadnejších okamihov 20. storočia.

Voľné vysielanie programu Sport2 HD

Voľné vysielanie programu Sport2 HD

Skvelá správa pre všetkých športových fanúšikov. V novembri sa s programom Sport2 HD na našej Skylink Ochutnávke rozhodne nudiť nebudete!

Tešiť sa môžete na víkendové preteky Formuly 1 z Brazílie a Abu Dhabi. V polovici novembra tiež vyvrcholia boje v základných skupinách novej futbalovej súťaže reprezentačných celkov – Ligy národov UEFA a ani hokejoví nadšenci neprídu skrátka - do vyraďovacích bojov sa slovenský tím nedostal, ale aj naďalej môžeme sledovať našich hokejistov v ďalších tímoch – Kometa Brno, tak aj HC Plzeň.

Štvrtok 01.11.2018 | 00:00 | Sport2 HD

SLEDUJTE TV AJ NA TABLETE A MOBILE

Automatickou súčasťou balíčka Smart je prístup do služby Skylink Live TV. Vďaka nej môžete sledovať TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsiahlym televíznym programom, ktorý vychádza každý druhý pondelok. Nájdete v ňom prehľadný TV program všetkých televíznych programov, vrátane všetkých slovenských a českých programov. Magazín je nepredajný a v prípade záujmu môže býť zasielaný predplatiteľom balíčkov Kombi a Komplet. Elektronická verzia dostupná voľne pre každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1