FilmBox Live

Online filmová databáza
Služba FilmBox Live umožňuje sledovať filmy, seriály a ďalšu obľúbenú televíznu zábavu online na mobilných zariadeniach (tablet, smartphone) aj na Smart TV. Službu FilmBox Live nájdete na adrese www.filmboxlive.sk a prístup do nej je zahrnutý v predplatnom balíčkov Kombi a Komplet. Prístupové údaje si ľahko vyzdvihnete hneď na hlavnej stránke svojho účtu v Zákazníckej zóne.
FilmBox Live
Najkvalitnejšie filmové a seriálové premiéry svetovej produkcie v plnom HD rozlíšení.
Bonus k balíčkom Kombi a Komplet

Registrácia do služby Filmbox Live je veľmi jednoduchá!

Vstúpte do Zákazníckej zóny a v sekcii Domov (Služby na karte) a vyhľadajte doplnkovú službu www.filmboxlive.sk. (Registráciu môžete vykonať len na PC, nie na mobilnom prístroji.)

Zvoľte tlačidlo Začať sledovať a odsúhlaste Podmienky služby a kliknite na tlačidlo Pokračovať. Automaticky sa Vám vygenerujú prístupové údaje.

Na stránkach www.filmboxlive.sk zvoľte v pravom hornom rohu Prihlásiť.

Tu použite možnosť Zaregistrujte sa s operátorom a v rolovacom menu vyberte operátora Skylink.

Zadajte prihlasovacie údaje, ktoré vám boli automaticky vygenerované v Zákazníckej zóne Skylink.

Vytvorí sa Vám účet vo Filmbox Live a automaticky sa vygenerujú alternatívne prístupové údaje, ktoré budete používať pre prihlásenie do aplikácie na mobilných zariadeniach a Smart televízoroch.

Kliknite na tlačidlo Pokračovať a potom budete presmerovaný/á na domácu stránku Flimbox Live.

Neviete si rady s registráciou alebo s prihlásením do Filmbox Live?
Prečítajte si náš zjednodušený návod ako na to.

 

HBO GO
 
 

Prístup do aplikácie zo zariadenia cez PIN kód (okrem PC)

Službu FilmBox Live môžete využívať kedykoľvek a kdekoľvek na zariadeniach s pripojením k internetu s operačným systémom Android a iOS (mobil, tablet, PC) a na inteligentných TV značiek Samsung, Philips, LG a Vestel a je možné ju zobraziť v akomkoľvek prehliadači.

Pre prístup zo všetkých zariadení (okrem PC) slúži unikátny PIN kód a prihlasovacie meno, ktoré nájdete vo svojom účte na FilmBox Live. Jedná sa o špecifický prístupový kód, ktorý Vám s prihlasovacím menom umožní prihlásenie do aplikácie FilmBox Live na Vašich mobilných zariadeniach, tabletoch, inteligentných TV a hracích konzolách (okrem PC). PIN kód Vám bol automaticky vygenerovaný pri registrácii, pokiaľ ste si ho nepoznačili, nájdete ho pod Vašim účtom po prihlásení na PC alebo cez internetový prehliadač na mobilnom zariadení.

 

Ako získať PIN kód?

Vstúpte na stránku www.filmboxlive.sk cez internetový prehliadač na PC alebo na mobilnom zariadení (nie cez aplikáciu)

Kliknite na tlačidlo "Prihlásiť" (v pravom hornom rohu)

Do "Prihlásiť sa s operátorom" vyberte v rolovacom menu operátora Skylink a zadajte Vaše prihlasovacie údaje, ktoré nájdete v Zákazníckej zóne

PIN kód a prihlasovacie meno (lebo e-mailovú adresu) nájdete v informáciách o svojom účte pod názvom Prihlásenie pre externé zariadenia

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905