Banaxi

Videopožičovňa

Videopožičovňa Banaxi ponúka okolo 500 filmových titulov všetkých žánrov, od rozprávok cez romantiku až po drámy a horory. Toto všetko v SD alebo HD kvalite doplnené českým dabingom alebo titulkami. Všetky tituly sú dostupné v aplikácii Skylink Live TV, takže si ich môžete púšťať až na 4 zariadeniach kdekoľvek a kedykoľvek. Videopožičovňa je mesačne aktualizovaná a dopĺňaná novými filmovými titulmi. Filmoví experti ocenia osvedčené filmové klasiky zo slovenskej, českej aj zahraničnej produkcie.

Každý nový užívateľ služby Skylink Live TV získa automaticky prístup do videopožičovne Banaxi na 1 mesiac zadarmo.

AKCIA
Banaxi
500 atraktívnych titulov dostupných v aplikácii Skylink Live TV
Cena 19,95 € / 6 mesiacov
Cena 3,99 € / mesiac

Akciová ponuka Banaxi

získajte mesiac predplatného Banaxi zadarmo!

Majte prístup k 500 filmových titulov všetkých žánrov za zvýhodnenú cenu. V objednávke vyberte 6 mesiacov a zaplatíte cenu iba za 5 mesiacov. 1 mesiac od nás dostanete zadarmo!

už od 19,95 € / 6 mes.
Darovať balíček formou Darčekového poukazu

Platnosť akcie do 28. 2. 2018
 
Akce balíčku
Heydrich: muž so železným srdcom

Heydrich: muž so železným srdcom

Snímok Smrtihlav sa na rozdiel od väčšiny filmov, zaoberajúcich sa atentátom na Heydricha, zameriava na opačnú stranu barikády a to na samotného Heydricha.

Ten tu nie je iba predmetom atentátu, ale dôležitou aktívnou postavou. Okrem príbehu Československých parašutistov, film sleduje aj jeho život, vzostup a kariéru, ktorú ukončil ako jeden z najväčších prominentov Tretej ríše. Najnovšia verzia atentátu na Heydricha tak ukazuje nielen hrdinstvo, ale aj neľútostné zlo, proti ktorému je namierené.

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Alebo môžete prejsť ku Skylinku bez záväzkov.