Balíček Multi HD

Pre skutočných perfekcionistov

Ste perfekcionista, ktorý vyžaduje špičkovú kvalitu aj pri sledovaní televízie? Pre naslovovzatých vyznávačov kvality máme pripravený balíček HD PLUS. Je tvorený výhradne programami vysielanými v špičkovom HD rozlíšení. Aj po obsahovej stránke je balíček nadupaný samými kvalitnými programami všetkých žánrov. Skutoční športoví fanúšikovia si teraz plne vychutnajú kľúčové okamihy. Hororových nadšencov nabudí nabrúsené ostrie a vybrúsený obraz a naopak citlivé duše sa roznežnia nad zreteľne čitateľnými emóciami.

V rámci balíčka získate online službu Skylink Live TV. Majstri v trpezlivosti vyškolení svojimi ratolesťami či inými rušivými elementmi, určite radi využijú možnosť sledovať TV až na 4 ďalších zariadeniach. Statoční bojovníci s únavou si programy zase môžu prehrávať zo 7denného archívu alebo odpočívať pri Skylink videopožičovni.

TIP: Pri objednávke na 12 mesiacov zaplatíte len za 11 mesiacov.

Multi HD
110 programov, z toho 51 v HD
Všeobecné 20, Spravodajské 7, Filmové 15, Športové 14, Dokumentárne 18, Hudobné a lifestyle 21, Detské 11, Erotické 4
+ ďalších 100 nekódovaných programov
Cena 19,90 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Prehľad programov balíčka Multi HD

110 programov, z toho 51 v HD

Všeobecné

Spravodajské

Filmové

Športové

Dokumentárne

Hudobné a lifestyle

Detské

Erotické

Skylink Live TV

Sledujte TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsiahlym televíznym programom, ktorý vychádza každý druhý pondelok. Nájdete v ňom prehľadný TV program všetkých televíznych programov, vrátane všetkých slovenských a českých programov. Magazín je nepredajný a v prípade záujmu môže býť zasielaný predplatiteľom balíčkov Kombi, HD Plus, Multi HD a Komplet. Elektronická verzia dostupná voľne pre každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Alebo môžete prejsť ku Skylinku bez záväzkov.