Skylink 7

Všeobecný

Skylink 7 je nový televízny program určený výhradne zákazníkom Skylinku. Vysiela 24 hodín a diváci môžu sledovať programy z ponuky platených balíčkov televíznych staníc, ale aj najčerstvejšie novinky a praktické informácie. Skylink 7 ponúkne filmy, seriály, relácie o životnom štýle, šport, dokumenty, programy pre deti aj hudbu.

Rozlíšenie: HD
Krajina: Slovenská republika
Zvuková stopa: CZE, ENG

Vítajte vo Švédsku II.

Nenechajte si ujsť novú radu seriálu Vitajte vo Švédsku, ktorý vysielame každú neděľu o 18:00 exkluzívne na našom programe Skylink 7!

Pokračovanie príbehu Newyorčana Brucea Evansa, ktorý sa presťahoval do Švédska za svojou láskou Emmou. A ako to už v každom komediálnom seriáli býva, súžitie s Newyorčanom na severe Európy sa bez vtipných, často aj trápnych situácií nezaobíde. Podarí sa nakoniec Bruceovi a Emme prekonať všetky prekážky a vyraziť na spoločnú  cestu životom?

Gumballov úžasný svet

Zoznámte sa s Wattersonovcami: mamou, otcom, Darwinom a samozrejme Gumballom… Dvanásťročným kocúrom s nadaním pre vylomeniny!

Pozrite si detský seriál na našom programe Skylink 7 a ďalšie nové epizódy sledujte každý pracovný deň o 16:55 na Cartoon Network!

Programové balíčky, v ktorých nájdete program Skylink 7

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Aktuálne parametre a frekvencie pre naladenie Skylink 7


Satelit Kmitočet (MHz) Polarizácia FEC Symbol. rychlosť (kS/s) Norma
Astra 23,5°E 12 344 H 2/3 29 900 DVB-S2 / 8PSK
Pilot Off

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1