Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Wimbledon pre všetkých zákazníkov Skylinku a predĺženie akciovej ponuky Skylink Live TV.

30.06.2017   |   Programová


Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group, informuje o voľnom vysielaní programov Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD počas trvania Wimbledonu a o predĺžení akciovej ponuky služby Skylink Live TV.

S radosťou oznamujeme, že sme pre všetkých zákazníkov Skylinku pripravili voľné vysielanie programov Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD počas celej doby trvania tenisového turnaja Wimbledon od 3. 7. do 16. 7. 2017. Športoví fanúšikovia si tak budú môcť plne vychutnávať tenisové stretnutia tohto najstaršieho a najprestížnejšieho Grand Slamu na svete. Oba programy budú voľne dostupné nie len na televíznej obrazovke, ale tiež prostredníctvom služby Skylink Live TV, s ktorou je možné sledovať oba programy kedykoľvek a kdekoľvek na počítači, tablete či inteligentnom telefóne, a to nie len v priamom prenose, ale aj zo záznamu vďaka 7dennému archívu.

Navyše bude vysielanie týchto programov uvoľnené pre všetkých zákazníkov Skylinku aj v priebehu ďalších víkendov, a to až do konca prázdnin (vždy od piatku, 18:00 do pondelka, 8:00).

Služba Skylink Live TV je v plnom rozsahu štandardne dostupná všetkým predplatiteľom programových balíčkov Smart, Flexi 7, Multi, HD Plus, Kombi, Multi HD a Komplet a v akciovej ponuke, ktorej platnosť je teraz predĺžená až do 31. 8. 2017, tiež všetkým ostatným zákazníkom Skylinku s uhradeným Servisným poplatkom.

Nie ste zákazníkom Skylinku? Prejdite k nám a kompletné vybavenie získate iba za 1 €.

Parametre pre naladenie:

Programy

Satelit Astra

Frekv. (MHz)

Polar.

FEC

Symb. r. (KS/s)

Norma

Pilot

Pozícia vo FastScan

Nova Sport 1 HD

23,5°E

11 876

H

¾

29 900

DVB-S2/8PSK

ON

102

Nova Sport 2 HD

23,5°E

11 973

V

2/3

29 900

DVB-S2/8PSK

OFF

103


Pre príjem programov vo formáte MPEG-4 alebo HD je potrebný HD satelitný prijímač, najlepšie s certifikátom Skylink READY. Kompletné informácie o parametroch pre naladenie všetkých programov Skylinku.

 

PR M7 Group S.A.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905