Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Značka Skylink mení svoju vizuálnu podobu

28.04.2017


Satelitná platforma Skylink mení od mája svoju vizuálnu podobu. Rovnakú zmenu postupne podstúpia aj ostatné televízne platformy v rámci spoločnosti M7 Group S.A.

1. mája 2017
bude predstavená nová podoba značky Skylink. Dôjde k zmene hlavného grafického prvku loga, ktorý bude po novom rovnaký pre všetky televízne platformy luxemburskej spoločnosti M7 Group S.A., ako aj k zmene logotypu (spôsobu zobrazenia názvu značky). Úpravami samozrejme prejdú aj webové stránky a všetky ďalšie marketingové materiály. Redizajn sa odrazí rovnako v masívnej reklamnej kampani, ktorá štartuje začiatkom mája.

Nové logo je inšpirované štylizovaným kaleidoskopom (krasohľadom), ktorý symbolizuje programovú pestrosť ponuky Skylinku a ostatných televíznych platforiem skupiny M7 Group v krajinách Beneluxu (CanalDigitaal, TV VLAANDEREN, TéléSat, Online.nl), Rakúsku (HD Austria) a Nemecku (M7 Deutschland). Rozsah a pestrosť ponuky, z ktorej si vyberie naozaj každý divák, bude tiež jedným z hlavných motívov kampane.

Celková stratégia Skylinku, ani celej skupiny M7 Group S.A., sa nezmení. Kľúčovými hodnotami, okrem bohatej a žánrovo pestrej ponuky, zostáva dôraz na najlepšiu možnú kvalitu a flexibilitu. Jaromír Glisník, člen predstavenstva M7 Group, k tomu dodáva: „Počas uplynulých rokov prešla celá skupina M7 Group významnou technologickou premenou. Vo všetkých krajinách, kde pôsobíme, sme prešli na vysielanie v HD kvalite a sprístupnili zákazníkom televízne vysielanie aj mimo dosah tradičných satelitných a káblových operátorov, tzn. na tabletoch, telefónoch a počítačoch. Inovácie v oblasti produktov a služieb sa samozrejme snažíme premietať aj do našej komunikácie smerom von,  k zákazníkom. Logo a vizuálny štýl celkovo chápeme ako dôležitú súčasť našej identity, a preto je logické, že časom dochádza k vývoju aj tu. Nový smer viac integruje všetky značky v rámci skupiny, pôsobí modernejším dojmom a zároveň poskytuje priestor pre výraznejšie odlíšenie našej komunikácie od ostatných značiek na trhoch, kde ponúkame svoje služby.“

 

PR M7 Group S.A. 

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905