Internetová TV s premiovým obsahom

Internetová televízia Skylink Live TV ponúka množstvo programov rôznych žánrov. To všetko s jedným účtom až na 4 rôznych zariadeniach a v celej EÚ.

Skylink Live TV
Už od 6,90 € mesačne
 

Až 68 TV programov a Videopožičovňa s desiatkami filmov a seriálov

 

4 prístupy cez mobil, tablet, počítač aj vybrané chytré televízie

 
 

Sedemdňový archív s možnosťou pustiť si od začiatku práve vysielaný program

 

Exkluzívne premiéry seriálov, filmov a dokumentov, ktoré inde neuvidíte

Už žiadne bitky o ovládač

Svoje obľúbené TV programy môžete sledovať kedykoľvek a kdekoľvek a až na 4 zariadeniach súčasne. Skylink Live TV je k dispozícii všade tam, kde ste pripojení k internetu, či už je to na počítači, tablete a telefónu alebo na chytré televízii.

Podporované zariadenia
Skylink Live TV
Skylink Live TV

Exkluzívny obsah

Skylink Live TV vám prináša exkluzívne premiéry seriálov, filmov a dokumentov z produkcie CANAL+ a ďalších, ktoré inde neuvidíte!

Exkluzívny obsah

Každý si vyberie to svoje

S internetovou televíziou Skylink Live TV máte pod palcom všetko čo Vás zaujíma. Nekonečné seriály, hollywoodske veľkofilmy, zaujímavé dokumenty, animáky pre deti i športové programy vrátane CANAL+ Sport s Premier League tak máte na dosah diaľkového ovládača.

Viac o balíčkoch
Skylink Live TV
Skylink Live TV

Videopožičovňa Skylink Live TV

Všetkým zákazníkom internetovej televízie Skylink Live TV je automaticky k dispozícii bezplatná videotéka so stovkami filmov a seriálov naprieč všetkými žánrami.

Milovníci filmov si môžu dopriať rozšírenú verziu Filmotéky s 500 titulmi navyše za 3,99 € mesačne.

kanály kanály

Programové tipy

Táto pomsta je moja

Táto pomsta je moja

film

Triler USA (2016).

FilmBox | Dnes 20:00
Rádioaktivita

Rádioaktivita

film

Životopisná dráma VB (2019). Neuveriteľný skutočný príbeh Marie Curie-Sklodowskej, prvej ženy - vedkyne, ktorá získala Nobelovu cenu. Biografia vedkyne, manželky a matky, ktorá sa zaslúžila o prelomové objavy na poli fyziky a chémie. V roku 1934 sa Marie Curie zrútila vo svojom laboratóriu v Paríži. V nemocnici spomína na svoj život, ako začala študovať v Paríži, ako bolo financovanie jej výskumu často zamietnuté kvôli tomu, že bola žena, ako stretla rovnako zanieteného Pierra Curie a vstúpili do partnerstva. Potom, ako Marie objavila súčasne dve rádioaktívne častice polónium a rádium, zamilovali sa do seba, vzali sa a mali dve deti. Marie čoskoro ohlási objav rádioaktivity, ktorý spôsobí revolúciu vo fyzike a chémii. Rádium sa čoskoro začne používať v rade komerčných produktov. O škodlivosti rádioaktivity sa vtedy ešte nevedelo. Aj samotná Marie nosila rádioaktívny materiál v skúmavke vo vrecku alebo v noci zamyslene pozorovala ako zo zásuvky pracovného stola vychádza jemné zelenomodré svetlo. Po smrti milovaného manžela zostáva verná svojmu záväzku vede a skúma ďalej. Čoskoro je evidentné, že jej prácu bude možné aplikovať v medicíne a môže zachrániť tisícky životov alebo vo vojne, kde ich môže zničiť na miliardy… Marie bola snáď jediným človekom, ktorého nepokazila sláva. D. Goritsas.

FDb.cz: 61%
JOJ Cinema HD | Pondelok 20:15
Párna a nepárna

Párna a nepárna

film

Komédia Tal. (1978). Vodič kamiónu Bud Spencer ako Charlie Firpo a Terence Hill ako príslušník americkej námornej polície Johnny Firpo - títo dvaja vypečení kumpáni spoja svoje sily, aby spoločne zlikvidovali bandu gangstra Nynfusa, ktorá chce zabrániť loďstvu Spojených štátov amerických vo víťazstve v súťaži námorných síl. Pomocou rôznych stávok, hier a súťaží sa obaja dostanú až do samotného hlavného stanu zločineckého gangu, aby zločincov zlikvidovali. To však nie je všetko, čo ich čaká. Najväčším prekvapením pre nich je zistenie, že sú vlastne bratia!

FDb.cz: 82%
WAU HD | 04.12.2022 06:00
Hranice

Hranice

dokument

Dokument N/Rak. Opakování 30.11./ČT2. Proč se za minulého režimu snažilo tolik cizinců utéct na Západ přes československou hranici? A kolika se to podařilo? Unikátní česko-Dokument vypráví tragický příběh československé hranice za minulého režimu.

ČT2 HD | Utorok 21:35