HBO Max sa premenil na Max

HBO Max sa premenil na Max. Čo to pro vás ako aktuálneho diváka znamená?

  • Keď si otvoríte aplikáciu HBO Max, uvidíte oznámenie, že si máte stiahnuť novú aplikáciu Max. Ak sa pozeráte priamo na webe hbomax.com, budete automaticky presmerovaný na max.com.
  • Prihlasovacie údaje k novému Maxu zostanú rovnaké, ako do doterajšieho HBO Max.
  • Vaše profily, históriu sledovania a Môj zoznam prenesieme na Max, aby ste mohli pokračovať presne tam, kde ste prestali.
  • Nové podmienky používania, ktoré platí od 21. 5. 2024, a všetky potrebné informácie nájdete na www.max.com.


Nepamätáte si prihlasovacie údaje?

Prihlasovacie údaje si ľahko obnovíte priamo na www.hbomax.com. Kliknite na tlačidlo Prihlásiť sa a potom na Zabudnuté heslo, zadajte vašu e-mailovú adresu, ktorú ste zadávali pri registrácii na stránkach HBO, a potvrďte. Na váš e-mail vám zašleme podrobný postup ako heslo obnoviť.

Môžem si dokúpiť nový balíček „doplnok Šport“ s programami Eurosport 1 a Eurosport 2?

Žiadny problém! Doplnok Šport si môžete ľahko dokúpiť priamo u Maxu na www.max.com alebo v novej aplikácii Max. Pozor! Doplnok Šport si nie je možné predplatiť a sledovať samostatne – vždy musí byť využívaný súčasne s predplateným balíčkom Skylinku, ktorý obsahuje HBO programy (balíčky HBO, HBO Standard, HBO MaxPack, Kombi+ HBO, Premium alebo Komplet) a treba mať aktivovanú službu Max. V prípade, že vám predplatné tohto balíčka Skylink vyprší, bude vám automaticky zrušený aj doplnok Šport. Prípadné nevyčerpané predplatné vám bude následne vrátené. Podrobnejšie informácie a podmienky používania nájdete tu.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905