Čo prináša Skylink Live TV

Skylink Live TV vám prináša:

  • Živé vysielanie až 44 programov z ponuky Skylinku,
  • Prehrávanie programov z archívu až 7 dní spätne,
  • Možnosť spustenia práve vysielaných programov od začiatku,
  • Videotéku s desiatkami titulov zadarmo,
  • Prístup do videopožičovne Banaxi.
     

Službu môžete používať na vašom inteligentnom telefóne, tablete, počítači a televízore (s použitím hybridného satelitného prijímača Samsung EVO-S alebo s nainštalovanou aplikáciou Skylink Live TV vo vašej chytré televízii), a to až na 4 týchto zariadeniach súčasne (televízor s využitím prijímača Samsung EVO-S sa nepočíta). Používanie služby je možné v ľubovoľnej sieti, jedinou podmienkou je dostatočne rýchle a stabilné pripojenie na internet (minimálna odporúčaná rýchlosť je 10 Mb/s).

Skylink Live TV je v plnom rozsahu k dispozícii všetkým zákazníkom Skylinku, ktorí majú na svojej dekódovacej karte aktívny niektorý zo základných programových balíčkov Smart, Flexi 10, Multi, Kombi alebo Komplet. Môžu pritom sledovať tie programy zo svojho balíčka, ktoré sú zároveň súčasťou ponuky Skylink Live TV. Zákazníci s ostatnými balíčkami (Digital, Doplnkové) majú k službe Skylink Live TV tiež prístup, ale môžu používať len videopožičovňu. Pokiaľ však prejdú na niektorý z vyšších balíčkov, získajú automaticky tiež plný prístup.

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1